رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران از امضای تفاهم نامه اولیه ساخت و تکمیل بیمارستان هزار و ۱۰۰ تختخوابی آیت‌الله طبرسی این استان با یک شرکت از کشور چین خبرداد. روز گذشته چهارشنبه هیات تجاری و فنی چین به استان مازندران آمد و در نشست با رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در […]

رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران از امضای تفاهم نامه اولیه ساخت و تکمیل بیمارستان هزار و ۱۰۰ تختخوابی آیت‌الله طبرسی این استان با یک شرکت از کشور چین خبرداد.

روز گذشته چهارشنبه هیات تجاری و فنی چین به استان مازندران آمد و در نشست با رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در خصوص بررسی نحوه همکاری و مشارکت درساخت طرح های حوزه سلامت به ویژه بیمارستان آیت الله طبرسی تبادل نظر کردند.

فرهاد غلامی افزود: براساس هماهنگی صورت گرفته از سوی استانداری مازندران، این هیات چینی برای ساخت و تکمیل بیمارستان یک هزار و ۱۰۰ تختخوابی آیت الله طبرسی به دانشگاه علوم پزشکی استان معرفی شد.

او گفت: قرار است این طرح با تخصیص فاینانس مراحل ساخت و تکمیل آن انجام شود و به همین منظور روز گذشته تفاهم نامه اولیه با شرکت چینی به عنوان مجری طرح در مازندران امضا شده است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران با اشاره به اینکه ساخت این بیمارستان در سه گام انجام می شود، ‌افزود:‌در حال حاضر گام نخست طرح پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصد دارد.