حسین متاجی رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی چالوس گفت: دفتر نمایندگی میراث‌فرهنگی غرب مازندران به دلیل بعد مسافت غرب با مرکز استان برای رفع و پیگیری موانع و مشکلات سرمایه‌گذاران راه اندازی شد. او افزود: غرب مازندران به عنوان مقصد ملی گردشگری با مشکل زیرساختی و سرویس بهداشتی مواجه است. متاجی گفت: واحد‌های پذیرایی […]

حسین متاجی رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی چالوس گفت: دفتر نمایندگی میراث‌فرهنگی غرب مازندران به دلیل بعد مسافت غرب با مرکز استان برای رفع و پیگیری موانع و مشکلات سرمایه‌گذاران راه اندازی شد.

او افزود: غرب مازندران به عنوان مقصد ملی گردشگری با مشکل زیرساختی و سرویس بهداشتی مواجه است.

متاجی گفت: واحد‌های پذیرایی بسیاری با مشکلات مواجه هستند که امیدواریم این مشکل و موانع غرب مازندران در حوزه زیرساخت‌ها بزودی رفع شده و تسهیل سرمایه گذاری در غرب مازندران مرتفع شود.

بهاره سیدزاده سرپرست دفتر نمایندگی غرب مازندران در این مراسم اظهار کرد: ضرورت تشکیل شورای گردشگری در منطقه یک گام بزرگ است.

این مسئول بیان کرد: تشکیل اتاق فکر مشترک و آسیب شناسی برای رفع موانع گردشگری از جمله برنامه‌های دفتر نمایندگی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران در غرب استان است.

او تصریح کرد: ایجاد تعامل با بخش خصوصی و تشکل‌های وابسته توجه به ارزش اکوتوریسم و ریست بوم‌ها به عنوان دیجیتال مارکتینگ در دستور کار این دفتر قرار دارد.

سرپرست دفتر نمایندگی غرب مازندران افزود: برای بازاریابی محصولات صنایع‌دستی و سوغات، معرفی جاذبه‌های طبیعی، جذب سرمایه گذار و گردشگر داخلی نیز برنامه‌ریزی شده است.

او در پایان تاکید کرد: برای اجرای طرح جامع گردشگری و بازار یابی دیجیتال به حمایت استانداری مازندران نیازمندیم.