به گزارش نکته آنلاین مازندران ؛ با افتتاح این دو مدرسه ، تعداد مدارس مبین در سطح استان مازندران که تحت پوشش سپاه در حوزه تربیتی و آموزشی همراه و کمک کار مجموعه آموزش و پرورش هستند به ۱۰ مدرسه رسیده است. فرمانده سپاه کربلای مازندران در حاشیه افتتاح دو مدرسه پیش دبستانی و دبستان […]

به گزارش نکته آنلاین مازندران ؛ با افتتاح این دو مدرسه ، تعداد مدارس مبین در سطح استان مازندران که تحت پوشش سپاه در حوزه تربیتی و آموزشی همراه و کمک کار مجموعه آموزش و پرورش هستند به ۱۰ مدرسه رسیده است.


فرمانده سپاه کربلای مازندران در حاشیه افتتاح دو مدرسه پیش دبستانی و دبستان غیردولتی مبین در شهرستان نوشهر اظهار داشت: به میمنت آغاز امامت امام زمان (عج) و هفته دفاع مقدس امروز دو مدرسه در شهرستان نوشهر به عنوان مدارس مبین افتتاح و به بهره برداری رسید .

سردار سیاوش مسلمی افزود: هزار و ۲۰۰ دانش آموز در ۱۰ مدارس مبین سطح استان مازندران در حال تعلیم و تربیت هستند تا به طور شایسته و در شان بتوانیم مجموعه تربیتی و آموزشی با ویژگی تراز انقلاب اسلامی برنامه ریزی کنیم.

وی تاکید کرد: بحمدالله سال گذشته ۹۰ دانش آموز مدارس مبین توانستند در زمینه فرهنگی و علمی رتبه های خوبی کسب کنندو امسال نیز تلاش داریم اقدامات بهتری در زمینه علمی ،تربیتی و آموزشی انجام دهیم‌.

مسلمی گفت: خوشبختانه اقدامات خوبی در زمینه استقبال والدین از این مدارس شد و سپاه نیز حمایت‌های اردویی،فرهنگی و علمی را برای موفقیت دانش آموزان این مدارس خواهد داشت.