در این رزمایش آیت الله لائینی ” نماینده ولی فقیه در استان مازندران ” ، دکتر حسینی پور ” استاندار مازندران ” ، سردار مسلمی ” فرمانده سپاه کربلا ” ، سردار مفخمی ” فرمانده نیروی انتظامی مازندران ” نیز در قالب یکی از تیم های سرکشی این رزمایش با جمعی از خانواده های معظم […]

در این رزمایش آیت الله لائینی ” نماینده ولی فقیه در استان مازندران ” ، دکتر حسینی پور ” استاندار مازندران ” ، سردار مسلمی ” فرمانده سپاه کربلا ” ، سردار مفخمی ” فرمانده نیروی انتظامی مازندران ” نیز در قالب یکی از تیم های سرکشی این رزمایش با جمعی از خانواده های معظم شهدای مرکز استان ، شهیدان حسین علی آهنگر دارابی ، سردار شهید غلامعلی مرادیان ، شهید صادق تقوی و شهید عظیم باقری دیدار و از صبر و مجاهدت های آنان تکریم و قدردانی به عمل آوردند.

گفتنی است در قالب چهارمین مرحله از رزمایش رهروان شهدا که به همت و ابتکار سپاه کربلا برنامه ریزی و با مشارکت استانداری ، فراجا و بنیاد شهید برگزار شده از ۴۵۰۰ خانواده ی معظم شهدای سراسر استان در قالب ۸۷۸ تیم سرکشی قدردانی به عمل آمد.

 

سردار سیاوش مسلمی فرمانده سپاه کربلا گفت: یکی از اهداف رزمایش و دیدار با خانواده های عزیز شهیدان این است که بدانیم شهدا چه عظمتی برای انقلاب خلق کردند و قدردان زحمات آنان بواسطه عزت و امنیتی که برای ما ایجاد کردند، باشیم.

وی با اشاره به اینکه چهار مرحله رزمایش رهروان شهدا در استان اجرا شد، افزود: اولین مرحله رزمایش دیدار با ۱۰ هزار و ۴۰۰ خانواده‌ معظم شهدا و دومین مرحله دیدار با جانبازان بالای ۵۰ و ۷۰ درصد به تعداد هزار و ۷۷۷ نفر از جانبازان دیدار داشتیم.

فرمانده سپاه کربلا تصریح کرد : در مرحله سوم با آزادگان عزیز و خانواده‌های آنان و در مرحله چهارم نیز در قالب دیدار استانی با خانواده چهار هزار و ۵۰۰ شهید عزیز دیدار شد.

مازندران سارا احمدی