معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران با تاکید بر حمایت دایمی جمهوری اسلامی ایران از مبارزات حق طلبانه مردم فلسطین گفت: رژیم غاصب صهیونیستی در شعله‌های خشم جبهه مقاومت محو می‌شود.  روح الله سلگی روز چهارشنبه در جمع فعالان فرهنگی جبهه انقلاب مازندران در ساری افزود: اکنون رژیم موقت صهیونیستی در متزلزل ترین شرایط […]

 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران با تاکید بر حمایت دایمی جمهوری اسلامی ایران از مبارزات حق طلبانه مردم فلسطین گفت: رژیم غاصب صهیونیستی در شعله‌های خشم جبهه مقاومت محو می‌شود.

 روح الله سلگی روز چهارشنبه در جمع فعالان فرهنگی جبهه انقلاب مازندران در ساری افزود: اکنون رژیم موقت صهیونیستی در متزلزل ترین شرایط خود از زمان تاسیس غیرقانونی تاکنون قرار دارد و عملیات طوفان الاقصی موجب تقویت جبهه ضد صهیونیستی در سراسر جهان و تضعیف موقعیت رژیم اشغالگر قدس شده است.

وی، عملیات شجاعانه رزمندگان مقاومت در عمق سرزمین های اشغالی را نتیجه طبیعی سالها ویرانگری و اشغالگری صهیونیست ها دانست و ادامه داد: این عملیات مقتدر، پوشالی بودن هیمنه گنبد آهنین و توان نظامی رژیم صهیونیستی را آشکار کرد.

معاون استاندار مازندران با اشاره به جنایات غیر انسانی صهیونیست ها در یک هفته اخیر به‌ویژه بمباران بیمارستان ها در نوار غزه اظهار کرد: عزم و اراده مستحکم مردم نوار غزه در مقابل رژیم سفاک صهیونیستی حیرت جهانیان را برانگیخت.

وی با ستایش موضع پایدار کشورمان در حمایت همیشگی از مبارزان فلسطینی خاطرنشان کرد: دفاع از مظلوم از اصول راهبردی و ماندگار انقلاب اسلامی است که به هیچ عنوان تغییر پذیر نیست.

سلگی، با اشاره به سکوت مرگبار مجامع جهانی بویژه سازمان ملل متحد در برابر جنایات رژیم صهیونیستی گفت: همراهی آشکار مجامع و سازمانهای بین المللی و نیز دولتهای فاسد غربی با اشغالگری و ددمنشی صهیونیست‌ها لکه ننگی بر پیشانی آنها است که هرگز از حافظه تاریخ پاک نخواهد شد.

معاون استاندار مازندران اظهار کرد: جبهه مقاومت با شجاعت و اقتدار کامل ضربات جبران ناپذیری بر پیکر رژیم موقت صهیونیستی وارد کرد که موجب هراس حامیان غربی نتانیاهو شد.

 

وی گفت: شعله های خشم مقدس مبارزان جبهه مقاومت و ملت های آزاده جهان تا محو کامل غاصبان سرزمین وحی خاموش نخواهد شد.

سلگی بااشاره به اعلام آمادگی خودجوش هزاران نفر از مردم مومن دیارعلویان برای اعزام به نوار غزه و یاری جبهه مقاومت، ضمن تجلیل از روحیه حماسی مردم عاشورایی این خطه که در عرصه‌ جهاد و شهادت پیشتاز هستند، افزود: هم اکنون جمهوری اسلامی ایران هیچ برنامه ای برای اعزام نیرو به غزه ندارد.

وی تصریح کرد: رزمندگان پرتوان جبهه مقاومت با بلوغ کامل عقیدتی، سیاسی و دست برتر در عملیات نظامی، طومار عمر کوتاه دولت نامشروع صهیونیستی را در هم خواهند پیچید.

معاون سیاسی استاندار مازندران تاکید کرد: افشای جنایات رژیم صهیونیستی و رفتار غیر انسانی لیبرال دموکراسی غرب در حمایت از نسل کشی صهیونیست‌ها در فلسطین رسالت خطیر وفاداران جبهه انقلاب است.