به گزارش نکته آنلاین و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری مازندران، سیدمحمود حسینی‌پور؛ مقام عالی دولت در مازندران، در این سفر از روستاهای هدف گردشگری و اقتصادی شهرستان بازدید خواهد کرد و مشکلات؛ مسائل و ظرفیت های شهری و روستایی این شهرستان را مورد ارزیابی میدانی قرار می دهد. دیدار چهره به چهره […]

به گزارش نکته آنلاین و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری مازندران، سیدمحمود حسینی‌پور؛ مقام عالی دولت در مازندران، در این سفر از روستاهای هدف گردشگری و اقتصادی شهرستان بازدید خواهد کرد و مشکلات؛ مسائل و ظرفیت های شهری و روستایی این شهرستان را مورد ارزیابی میدانی قرار می دهد.

دیدار چهره به چهره و گفتگو با مردم یکی از هدف های مهم دیگر این سفرهاست که دولت سیزدهم بر آن تاکید دارد.

در این سفرهای شهرستانی، هر یک از مدیران با حضور در ۲ تا سه روستای این شهرستان، مسایل و مشکلات مردم و روستاها را بررسی و شناسایی می‌کنند و آنها را برای جمع بندی و تصمیم سازی جهت برون رفت از آن ها در جلسه شورای اداری با حضور استاندار ارائه می‌دهند تا مسائل در زمان های تعیین شده و با راهکارهای مصوب، حل و رفع شود.

مصوبات این جلسات به دستگاه های متولی ابلاغ و پیگیری های لازم برای اجرای آن با جدیت صورت خواهد گرفت.

استاندار مازندران در این سفر همچنین با اقشار مختلف مردم، خانواده شهدا و نخبگان دیدار خواهد کرد.

برگزاری کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید، بازدید از طرح های عمرانی و واحدهای تولیدی – صنعتی از جمله دیگر برنامه های مقام‌ عالی دولت در استان‌ در سفر به سوادکوه است.

در این سفر؛ ۶۰ مدیر ارشد استانی استاندار مازندران را همراهی می کنند.