به گزارش نکته آنلاین ؛ سیدمحمود حسینی‌پور در آئین اجتماع ضد صهیونیستی مردم ساری ضمن تسلیت شهادت مظلومانه مردم غزه و فلسطین به مردم انقلابی و ولایتمدار استان گفت : امیدواریم به حرمت خون شهدای دفاع مقدس و ۱۰ هزار و ۴۰۰ شهید استان، خداوند بزرگ به مردم مظلوم غزه عنایت کند و با نابودی […]

وی بیان کرد: این اجتماعات به «بایدن» این پیام را مخابره می‌کند که اگر شما به کمک رژیم کودک‌کش آمدید مردم مازندران آماده‌اند تا خواب شما را آشفته کنند.

استاندار مازندران، اعلام کرد: امروز در فلسطین اشغالی تمام وعده‌هایی که شما داده بودید و اینکه از شما صیانت می‌کنیم به دروغ انجامید و شما مفتضح دنیا شدید.

حسینی‌پور گفت: مبارزه با رژیم صهیونیستی جنگ با یک مجموعه انسان نیست، جنگ با تبعیض نژادی، استکبار و جنایت است.

وی اعلام کرد: این روزها دیدیم که چگونه مردم مظلوم پناه آورده به بیمارستان را به شهادت رسانده‌اند.

استاندار مازندران، تاکید کرد: فلسطین زنده‌ترین مسئله مشترک مسلمانان جهان است و تمام مسلمانان جهان آمادگی دارند در مقابل این تهاجمات بایستند.

حسینی‌پور افزود: امروز مردم فلسطین به پشتوانه همه مردم دنیا در برابر  این حیوان صفتان ایستاده‌اند که نتیجه انقلاب اسلامی ایران است.

وی اذعان کرد: محاصره دو میلیون نفر مردم غزه از سوی رژیم صهیونیستی در حالی است که مقاومت مردم مظلوم غزه به تاسی از انقلاب اسلامی انجام می‌گیرد.

استاندار مازندران، متذکر شد: امروز رژیم صهیونیستی خواب‌های آشفته می‌بیند و تمام موشک‌های کشورهای مسلمان آماده حمله به رژیم صهیونیستی است و این نتیجه تشکیل جبهه مقاومت است.

حسینی‌پور یادآور شد: این ملت علیرغم محاصره بیش از پنج هزار موشک را روانه رژیم صهیونیستی کردند که حاکی از اراده این ملت مسلمان است