حمیدرضا اله‌بداشتی با بیان اینکه در این بازدید موانع پیش روی تولید در این واحد‌های تولیدی و صنعتی بررسی شد اظهار کرد: در راستای تحقق فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی در زمینه جهش تولید و مهار تورم، بسیج با همه توان ظرفیت‌ها را پای کارآورده است. مسئول سازمان بسیج کارگری و کارخانجات کشور افزود: در […]

حمیدرضا اله‌بداشتی با بیان اینکه در این بازدید موانع پیش روی تولید در این واحد‌های تولیدی و صنعتی بررسی شد اظهار کرد: در راستای تحقق فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی در زمینه جهش تولید و مهار تورم، بسیج با همه توان ظرفیت‌ها را پای کارآورده است.

مسئول سازمان بسیج کارگری و کارخانجات کشور افزود: در استان مازندران طرح پنج‌شنبه‌های خدمت از ابتدای امسال در حال اجرا است و در راستای این طرح امروز در چند واحدی صنعتی و تولیدی حضور یافتیم و صحبت‌های تولیدکنندگان را شنیدیم.

اله‌بداشتی با اشاره به وجود مشکلات و موانع پیش‌روی تولیدکنندگان، ادامه داد: حضور مدیران در کنار تولیدکنندگان باعث می‌شود تا کارگران و تولیدکنندگان قوت قلب بگیرند و موانع سریع‌تر رفع شود.

این مسئول سرمایه در گردش را از مهم‌ترین مشکلات واحدهای تولیدی در شهرک صنعتی کوهی‌خیل جویبار عنوان کرد و گفت: در این جلسه تصمیم گرفته شد تا بخشی از اعتبار در استان و بخشی دیگر از طریق ستاد ملی تسهیل و رفع موانه تولید تبصره ۱۶ و ۱۸ محقق شود.

مسئول سازمان بسیج کارگری و کارخانجات کشور تصریح کرد: با تلاشی که در حال انجام شدن است امیدواریم موانع تولید رفع و مشکلات عرصه تولید کمتر شود.

اله‌بداشتی از افزایش و بهره‌وری رونق تولید با رفع موانع پیش‌رو واحدهای تولیدی خبر داد و افزود: دنبال افزایش تولید کالاهای دارای مزیت و رقابت هستیم.

وی با اعلام اینکه بر خود تکلیف می‌دانیم که بتوانیم رسالت انقلابی و مسئولیت جهادی خود را انجام دهیم، ادامه داد: کارگر ظرفیت تولید را شکوفا می‌کند و باید مشکلات مادی و معنوی کارگران برطرف شود.

این مسئول بیان کرد: سازمان بسیج کارگران و کارخانجات در راستای ارتقای توانمندی و آموزش کارگران در همکاری با سازمان فنی و حرفه‌ای و ظرفیت آموزشگاه‌های این سازمان جهت تربیت کارگران ماهر استفاده می‌کند.

 

اله‌بداشتی با اشاره به اینکه برنامه امسال بسیج کارگری ارزیابی و بررسی حدود ۲ هزار واحد تولیدی و صنعتی در استان‌های مختلف است، گفت: تلاش بر این است تا تعداد واحدهایی که مشکلات آنها رسیدگی و به چرخه تولید بازگشتند تا پایان امسال به دو برابر افزایش یابد.