به گزارش نکته آنلاین؛  در نشستی با حضور فرماندار گلوگاه و دادستان و جمعی از مسئولان و معتمدین شهرستان؛  اعضای هیئت اجرایی برای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان مشخص شدند. مهدی داودی فرماندار شهرستان گلوگاه با اشاره به اینکه انتخابات متعلق به […]

به گزارش نکته آنلاین؛  در نشستی با حضور فرماندار گلوگاه و دادستان و جمعی از مسئولان و معتمدین شهرستان؛  اعضای هیئت اجرایی برای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان مشخص شدند.

مهدی داودی فرماندار شهرستان گلوگاه با اشاره به اینکه انتخابات متعلق به مردم است و این مردم هستند که سرنوشت خود را به دست خودشان رقم می‌زنند؛ گفت: برگزاری انتخابات شکوهمندمجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان بنا بر تاکید مقام معظم رهبری بر مبنای چهار محور مهم مشارکت، امنیت، سلامت و رقابت است که در دستور کار مجریان و ناظران برگزاری انتخابات قرار خواهد گرفت.

این مقام مسئول از بکارگیری تمامی امکانات و ظرفیت های موجود برای تحقق این امر مهم خبر داد.

در این مراسم که ۱۵ نفر به عنوان هیات اجرایی کاندیدا شدند ۸ نفر به ترتیب زیر با آرای معتمدین انتخاب شدند.

پس از رای‌گیری آقایان علیرضا خادملو با ۲۴ رای ، محمد عظیمی با ۲۲ رای ، نجف نظام محله با ۲۰ رای، علی ملک محمودی با ۱۹ رای ، امیر مجریان با ۱۸ رای، محمدعلی عظیمی با ۱۷ رای، سیدرضا حجازی با ۲۶ رای و کمیل عسکری با ۱۳ رای انتخاب شدند.

به گزارش نکته آنلاین ؛ براساس اعلام ستاد انتخابات کشور، انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در روز جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ در سراسر کشور برگزار می‌شود