به گزارش نکته آنلاین، هفته پایانی لیگ دسته یک فوتبال ساحلی ایران با قهرمانی تیم آداک نوشهر و صعود تیم پاس‌جوان گناوه همراه شد. رقابت‌های لیگ دسته یک فوتبال ساحلی ایران با برگزاری هفته پایانی به اتمام رسید. در مهمترین بازی این هفته آداک در خانه موفق شد در یک بازی جذاب و پر هیجان […]

به گزارش نکته آنلاین، هفته پایانی لیگ دسته یک فوتبال ساحلی ایران با قهرمانی تیم آداک نوشهر و صعود تیم پاس‌جوان گناوه همراه شد.
رقابت‌های لیگ دسته یک فوتبال ساحلی ایران با برگزاری هفته پایانی به اتمام رسید. در مهمترین بازی این هفته آداک در خانه موفق شد در یک بازی جذاب و پر هیجان ۳ بر ۲ زردپوشان سیاه کوه اردکان نماینده یزد را شکست دهد و به مقام قهرمانی رسید.
در پایان این دیدار مر اسم جشن قهرمانی آداک با حضور مسئولان استانی، شهری، مدیر عامل باشگاه، مهرداد شفیعی مسئول لیگ فوتبال ساحلی کشور، مجتبی خدا پرست مسئول حراست سازمان لیگ و حسن حیدری نماینده روابط عمومی سازمان لیگ برگزار شد و جام قهرمانی به تیم میزبان اهدا شد.
در پایان این رقابت‌ها تیم‌های آداک نوشهر و پاس جوان گناوه طبق جدول رده بندی مسابقات به رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور در فصل آینده صعود کردند و تیم زردپوشان سیاه کوه اردکان نیز با قرار گرفتن در جایگاه سوم از صعود به لیگ برتر بازماندند.
تیم ساحل فرح آباد ساری هم با ۹ امتیاز در رده چهارم جدول قرار گرفت.

شایان ذکر است رقابت‌های مرحله دوم لیگ دسته اول فوتبال ساحلی با حضور ۷ تیم صعودکننده از مرحله اول برگزار شد