سرهنگ پاسدار «محمد حسن سلامی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان مازندران امروز در ویژه برنامه «هر رسانه یک یادواره شهید» که در پایگاه خبری «بلاغ» برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای رسانه و ۲۷ شهید رسانه استان مازندران و بیان اینکه دوران دفاع مقدس دوران با عظمتی در تاریخ […]

سرهنگ پاسدار «محمد حسن سلامی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان مازندران امروز در ویژه برنامه «هر رسانه یک یادواره شهید» که در پایگاه خبری «بلاغ» برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای رسانه و ۲۷ شهید رسانه استان مازندران و بیان اینکه دوران دفاع مقدس دوران با عظمتی در تاریخ انقلاب اسلامی است، اظهار داشت: بزرگداشت هفته دفاع مقدس بزرگداشت اسلام و انقلاب اسلامی است.

وی با بیان اینکه اتکاء به ایمان، توکل، توسل و معنویات از رموز پیروزی ملت ایران در جنگ بود، افزود: جنگ ما جهاد مقدس در مقابل نظام سطله بود و حضور آحاد ملت ایران از دیگر رموز موفقیت در دفاع مقدس بود.

سرهنگ پاسدار سلامی تصریح کرد: در دوران دفاع مقدس ارتقای مادی و معنوی ما تشکیل شد و امروز موفقیت‌ها در دانش بنیان و جبهه مقاومت را مرهون مجاهدت‌ها و ایستادگی و مقاومت ملت ایران هستیم.

این مسئول با بیان اینکه امروز دشمن در جنگ ترکیبی اعتقادات و عقاید جوانان و ملات ایران را هدف قرار داده است، اذعان داشت: امروز «فضای مجازی» و «ماهواره‌ها» دو میدان مبارزه با دشمن هستند و هرگونه اقدام در مقابل دشمن، جهاد رسانه‌ای محسوب می‌شود.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان مازندران ادامه داد: امروز ناامید کردن مردم، تضعیف اعتقادات، باور‌ها و فرهنگ‌ها و تغییر سبک زندگی از اهداف دشمن به شمار می‌آید و باید با سلاح «جهاد تبیین» در این میدان مجاهدت کنیم.

وی با اشاره به اینکه امروز جبهه رسانه باید بصیرت افزا باشد و با هوشیاری نسبت به ارزش‌ها و انقلاب اسلامی احساس مسئولیت کند و بابصیرت‌ترین افراد جامعه باشد.

این مسئول خاطرنشان کرد: ویژه برنامه هر رسانه یک یادواره شهید، با محوریت شهدای رسانه استان مازندران یکی از برنامه‌های بابصیرت است که در جبهه رسانه انقلاب در استان مازندران شکل گرفت.

وی با بیان اینکه کارگروه فضای مجازی و رسانه یکی از کارگروه‌های ستاد بزرگداشت دفاع مقدس و مقاومت استان به شمار می‌آید، گفت: اصحاب رسانه باید کارآمدترین و قویترین گروه باشند.

سرهنگ پاسدار سلامی از برگزاری آئین اختتامیه پنجمین جشنواره ملی فعالان دفاع مقدس و مقاومت در فضای مجازی به میزبانی استان مازندران خبر داد و تصریح کرد: رسانه‌های استان مازندران منسجم و قدرتمند برنامه‌های بزرگداشت هفته دفاع مقدس استان را اطلاع رسانی کردند و قدردان این مجاهدت رسانه‌ای هستیم.