به گزارش نکته آنلاین مازندران؛ در این پیام آمده است؛ دفاع مقدس شناخته شده ترین واژگان در گنجینه لغات حماسه های عزت آفرین ایران اسلامی، نمادی از عزت، عظمت، ایثار، استقامت و شهادت در دفاع از کشور عزیزمان در تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی است که برای همیشه ماندگار خواهد بود و دلاورى ها و از […]

به گزارش نکته آنلاین مازندران؛ در این پیام آمده است؛

دفاع مقدس شناخته شده ترین واژگان در گنجینه لغات حماسه های عزت آفرین ایران اسلامی، نمادی از عزت، عظمت، ایثار، استقامت و شهادت در دفاع از کشور عزیزمان در تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی است که برای همیشه ماندگار خواهد بود و دلاورى ها و از جان گذشتن هایی را به یادگار گذاشت که هیچگاه از ذهن زدوده نخواهد شد .

پایان شهریور ماه بازتاب خاطرات آغاز هشت سال دفاع مقدس است. روزهایی که ذره ذره خاک میهن اسلامی‌مان، سربلندی ملتی را شهادت می دهد که سرافرازانه در مقابل دنیای کفر و استکبار، مقاوم تر از کوه ایستادگی نموده و بر بلندای قله افتخار، بیرق آزادگی را به اهتزاز درآوردند.

آنچه امروز داریم از برکت خون مطهر شهدا و مجاهدت رزمندگان غیور است که همواره باید قدردان ایثارگری‌های این عزیزان باشیم و با یادآوری روایت‌های هشت سال دفاع مقدّس و دوران پر افتخار ملتی که صبر، عزّت، وحدت و همدلی را پیشه خود ساخت تا امنیت، پیروزی و سربلندی را برای این سرزمین به ارمغان آورد؛ ادای تکلیف نماییم.

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل، شهیدان والامقام دوران دفاع مقدس و انقلاب اسلامی، توفیق روز افزون آحاد مردم شریف ایران، بویژه مردم شهید پرور مازندران و جامعه ایثارگران را در پاسداری و ادامه مسیر پرافتخار شهدا، ایثارگران و آزادگان از خداوند منان مسألت می‌نمایم.