به گزارش نکته آنلاین مازندران: همزمان با فرارسیدن سال تحصیلی جدید، در یک اتفاق زیبا حسینی پور استاندار مازندران  با حضور در منزل شهید گرانقدر مدافع حرم محمد بلباسی، یادگار این شهید والامقام را به نمایندگی از تمامی فرزندان شهدا از منزل تا مدرسه بدرقه کردند. زینب بلباسی فرزند شهید مدافع حرم محمد بلباسی چند […]

به گزارش نکته آنلاین مازندران: همزمان با فرارسیدن سال تحصیلی جدید، در یک اتفاق زیبا حسینی پور استاندار مازندران  با حضور در منزل شهید گرانقدر مدافع حرم محمد بلباسی، یادگار این شهید والامقام را به نمایندگی از تمامی فرزندان شهدا از منزل تا مدرسه بدرقه کردند.

زینب بلباسی فرزند شهید مدافع حرم محمد بلباسی چند ماه پس از شهادت پدر به دنیا آمد که پس از دیدار خانواده شهید با رهبر معظم انقلاب، اذان و اقامه در گوشش قرائت شد.

امروز زینب هفت ساله شد، دلش می‌خواست روز اول مدرسه مثل همه همکلاسی‌هایش دست بابا را بگیرد و تا مدرسه برود او با شوق کودکانه اش لوازم مدرسه‌اش را آماده کرد تا راهی مدرسه شود و در مسیر علم و دانش راه پدر بزرگوارش را ادامه دهد.

و حالا یک اتفاق زیبا در اولین روز مدرسه‌ برایش رقم خورد و نماینده عالی دولت در استان به نزد یادگار این شهید عزیز رفت تا با مهر پدرانه اش او را راهی مدرسه کند و اینگونه اولین روز ماه مهر برای زینب حس و حال دیگری داشت.