به گزارش نکته آنلاین و به نقل از پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ “محمود کلوانی” درباره جزئیات این خبر، گفت: در پی وقوع سرقت از منزلی در شهرستان گلوگاه، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت. وی افزود: ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی پس از بررسی های همه جانبه ۲سارق […]

به گزارش نکته آنلاین و به نقل از پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ “محمود کلوانی” درباره جزئیات این خبر، گفت: در پی وقوع سرقت از منزلی در شهرستان گلوگاه، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی پس از بررسی های همه جانبه ۲سارق حرفه ای را شناسایی و در عملیاتی ضربتی دستگیر کردند .

فرمانده انتظامی شهرستان گلوگاه، اظهار داشت: متهمان در تحقیقات و بازجویی های به عمل آمده به سرقت از منازل شهروندان اعتراف کردند که ضمن کشف ۴میلیارد ریال اموال مسروقه از مخفیگاه متهمان با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

سرهنگ کلوانی با اشاره به اینکه برای ایجاد امنیتی پایدار و مقابله با سارقان همکاری مردم با پلیس امری الزامی است، از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هرگونه رفت و آمد مشکوک خودروها و افراد ناشناس خصوصا در ساعات پایانی شب، موضوع را سریعاً از طریق تلفن ۱۱۰ با پلیس در میان بگذارند.