به گزارش نکته آنلاین؛  سرهنگ محمود کلوانی گفت: در پی دریافت گزاشی مبنی بر تصرف ۱۸ هزار و ۶۰۰ متر از اراضی ملی توسط زمین خواران در شهرستان گلوگاه، موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت. او افزود: پس از هماهنگی‌های قضائی و با توان تخصصی کارشناسان این پلیس و عوامل یگان حفاظت منابع طبیعی، […]

به گزارش نکته آنلاین؛  سرهنگ محمود کلوانی گفت: در پی دریافت گزاشی مبنی بر تصرف ۱۸ هزار و ۶۰۰ متر از اراضی ملی توسط زمین خواران در شهرستان گلوگاه، موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.

او افزود: پس از هماهنگی‌های قضائی و با توان تخصصی کارشناسان این پلیس و عوامل یگان حفاظت منابع طبیعی، زمین‌های تصرف شده از چنگ متخلفین رها سازی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان گلوگاه ارزش زمین‌های رها سازی شده از چنگ زمین خواران را بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال عنوان کرد و اظهار داشت: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

سرهنگ کلوانی با اشاره به این که تجاوز به منابع طبیعی، تجاوز به سرمایه‌های کشور و حقوق همه مردم به ویژه نسل آینده این کشور است، گفت: زمین خواران بدون در نظر گرفتن حق عامه مردم در بهره مندی از نعمت‌های خدادادی با هدف رسیدن به سود‌های کلان اقدام به تصرف زمین و منابع طبیعی می‌کنند.