به گزارش نکته آنلاین ؛ کیوان صفی پور مسئول مرکز فضای مجازی بسیج مازندران گفت: این رویداد به منظور شناسایی استعدادها و نخبگان و حمایت از محصولات برگزیده حرکت به سمت ایجاد و نهضت تولید محتوای دیجیتال بومی، با استقبال و حضور جوانان خلاق از غرب تا شرق مازندران به میزبانی قائمشهر به مدت سه […]

به گزارش نکته آنلاین ؛ کیوان صفی پور مسئول مرکز فضای مجازی بسیج مازندران گفت: این رویداد به منظور شناسایی استعدادها و نخبگان و حمایت از محصولات برگزیده حرکت به سمت ایجاد و نهضت تولید محتوای دیجیتال بومی، با استقبال و حضور جوانان خلاق از غرب تا شرق مازندران به میزبانی قائمشهر به مدت سه روز آغاز شد .

 

وی افزود : ۱۳۲ نفر در قالب ۳۹ تیم در پنجمین رویداد تولیدمحتوای دیجیتال بسیج استان شرکت کردند و برترین‌های رقابت استانی نیز در رویداد ملی شرکت خواهند کرد.

صفی پور بیان کرد: شرکت‌کنندگان در سه بخش پویانمایی، بازی‌های ویژه تلفن همراه و نرم‌افزارهای تلفن همراه به رقابت می‌پردازند.

وی اظهار کرد : اختتامیه پنجمین رویداد ملی تولید محتوای دیجیتال بسیج در مازندران با معرفی تیم های برتر به همراه همایش فعالان فضای مجازی و انتخاب چهره سال فضای مجازی استان در ۲۶ آبان در قائم‌شهر برگزار می‌شود.

سارا احمدی