seeبه گزارش نکته آنلاین ؛ حجت الاسلام محمد انتظاری رئیس نمایندگی شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه مازندران در این مراسم معارفه اظهار کرد: طبق دستور قرآن کریم ، وقتی حاکم شدید، نماز را اقامه کنید که بعد سیاسی و عبادی وحدت آفرین و دشمن شکن است که ۹۰۰ پایگاه نماز جمعه کشور داریم و شاهدیم که […]

seeبه گزارش نکته آنلاین ؛ حجت الاسلام محمد انتظاری رئیس نمایندگی شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه مازندران در این مراسم معارفه اظهار کرد: طبق دستور قرآن کریم ، وقتی حاکم شدید، نماز را اقامه کنید که بعد سیاسی و عبادی وحدت آفرین و دشمن شکن است که ۹۰۰ پایگاه نماز جمعه کشور داریم و شاهدیم که این‌پایگاه ها مورد بغض و کینه دشمن است.

وی اظهار کرد: جنایتی که امروز توسط آمریکا و اسرائیل کودک کش انجام‌می شود، قابل چشم‌پوشی نیست و امیدواریم خداوند فلسطین را آزاد و دشمنان ما را نابود و ریشه کن کند.

مهدی داودی فرماندار شهرستان گلوگاه هم با قدردانی از تلاش و زحمات ۱۲ ساله حجت الاسلام‌میراحمدی امام جمعه سابق گلوگاه اظهار کرد: در بزرگی و اهمیت نماز جمعه در روز جمعه به عنوان سیدالاعمال همین بس که یک سوره به جمعه اختصاص داده شد.

وی افزود: احیای نماز جمعه در مازندران با زکات وقت با قوت برگزار می شود و در این شعار دینی، مردم ولایتمدار مازندران پیش قراول در این فریضه الهی و دینی هستند.

فرماندار گلوگاه گفت: امروز  نماز جمعه و امام جمعه مهمترین پایگاه دینی است که انسجام جامعه را قوام‌می بخشند و برای انجام درست این رسالت باید اتحاد داشته و از ورود به گردونه ثروت و قدرت جلوگیری شود.

مهدی داودی افزود: تقوا، دانش دینی،سعه صدر، عدالت خواهی، اتحاد افزایی، حلال زادگی، ایمان، مرد بودن، بالغ بودن و.. از حساسیت و ویژگی های یک امام جمعه و دستور اسلام است و راه اندازی میز خدمت توسط مسوولان به دلیل دغدغه و احساس مسولیت در گلوگاه با قوت برگزار می شود.
نماینده عالی دولت در گلوگاه افزود: اعضای شورای اداری  گلوگاه تمام قد برای همدلی و اتحاد با امام جمعه ایستاده ایم و از زحمات ۱۲ ساله امام جمعه  سابق حجت‌الاسلام میراحمدی تشکر و قدردانی دارم که نقش اساسی در تبیین و تبلیغ انجام داده و برای ساخت مصلا  با همراهی مردم و مسوولان نقش آفرینی کرد.

وی یادآور شد: شهرستان گلوگاه در شرق مازندران رنگین‌کمانی از ۸ سال دفاع مقدس داریم و ۲۵۰ شهید به انقلاب تقدیم کرده و رزمندگان و جانبازان و ایثارگران فراوانی داریم که در گردان‌پرشور و با شعور امام حسین(ع) جانانه برای این مرزو بوم‌جنگیدند.

 

فرماندار گلوگاه گفت: عامل به وظیفه هستیم  و با امام ‌جمعه جدید بیعت کرده و در سایه رهبری در کنار شما بوده و همراهی  همه جانبه داریم.

حجت الاسلام دماوندی امام جمعه جدید گلوگاه هم با تاکید بر وحدت آفرینی و اتحاد اظهار کرد: خدمت به مردم مهمترین وظیفه ای است که برعهده داریم و امیدواریم در این راستا با خدمت به خلق، خشنودی خدا و سعادت دنیا و آخرت نصیب حالمان شود.

گفتنی است در این مراسم از تلاش ها و زحمات ۱۲ ساله حجت الاسلام میراحمدی امام جمعه سابق تقدیر و طی ابلاغ حکم رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور حجت الاسلام دماوندی به عنوان امام جمعه شهرستان گلوگاه معرفی و منصوب شد.

همچنین بمناسبت آغاز هفته کتاب مجتبی دماوندی رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گلوگاه به ارائه معرفی کتاب و گزارشی از وضعیت کتابخانه ها پرداخت.