به گزارش نکته آنلاین و به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران، قاسم مایلی رستمی مدیرعامل شرکت گاز مازندران با اشاره به گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل اظهار داشت: این مانور کشوری از سوی سازمان پدافند غیرعامل به ما محول شد که استان‌های گلستان و سمنان به عنوان استان‌های معین و همچنین منطقه ۹ […]

به گزارش نکته آنلاین و به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران، قاسم مایلی رستمی مدیرعامل شرکت گاز مازندران با اشاره به گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل اظهار داشت: این مانور کشوری از سوی سازمان پدافند غیرعامل به ما محول شد که استان‌های گلستان و سمنان به عنوان استان‌های معین و همچنین منطقه ۹ عملیاتی مازندران در این مانور حضور داشتند.

وی افزود: در مانور سطح A گاز که با حضور و همکاری اورژانس، هلال احمر، نیروی انتظامی شهرستان بهشهر برگزار شد، هماهنگی بین دستگاه‌ها در حوادث مدنظر بوده است.

 

مایلی رستمی ادامه داد: در مانور مذکور که با هماهنگی مدیریت بحران این شرکت انجام شد پس از مشاهده افت فشار گاز ایستگاه CGS شهرستان بهشهر توسط نیروی امداد و حراست، مراتب فوراً به مسئول تعمیرات، ابزار دقیق و سپس رئیس اداره گاز اطلاع رسانی شد و به جهت اهمیت موضوع نیروهای امدادی و عملیاتی سریعاً جهت بررسی موضوع و رفع مشکل به محل ایستگاه اعزام شدند.

مدیرعامل شرکت گاز استان بیان کرد: تلاش بر اینست تا نهایت استفاده و بهره از برپایی اینگونه مانورها انجام شود تا در مواقع لزوم و در بحران‌های واقعی آسیب به حداقل برسد و هماهنگی لازم بین دستگاه‌ها به وجود آید.

 

وی تصریح داشت: در مانور سطح A گاز، نیروهای شرکت گاز گلستان و سمنان و منطقه ۹ عملیاتی مازندران برای تعمیر این ایستگاه و همچنین امدادگران ادارات گازرسانی بهشهر، ساری، نکا و گلوگاه برای گازرسانی به مشترکینی که بابت افت فشار، گاز آنان قطع شده بود، وارد عمل شدند.