به گزارش نکته آنلاین ؛ سرهنگ محمود کلوانی در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی خبری مبنی بر تصرف غیر مجاز از اراضی شهری واقع در یکی از روستا‌های شهرستان گلوگاه، ماموران پلیس این فرماندهی ضمن بررسی، موضوع را در دستور کار خود قرار دادند. وی افزود: ماموران پس از هماهنگی با مقام قضایی، […]

به گزارش نکته آنلاین ؛ سرهنگ محمود کلوانی در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی خبری مبنی بر تصرف غیر مجاز از اراضی شهری واقع در یکی از روستا‌های شهرستان گلوگاه، ماموران پلیس این فرماندهی ضمن بررسی، موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران پس از هماهنگی با مقام قضایی، در معیت کارشناسان اداره کل منابع طبیعی از زمین تصرف شده بازدید و پس از تایید تصرف غیر مجاز بودن زمین مذکور، ۵ هزار متر را شناسایی و رفع تصرف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان گلوگاه خاطر نشان کرد: کارشناسان ارزش اراضی مورد تصرف غیر مجاز را بیش از ۵ میلیارد ریال برآورد که در این راستا متهم دستگیر شده، پس از تکمیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

سرهنگ کلوانی از هموطنان خواست: درصورت مشاهده هرگونه زمین خواری (تصرف اراضی ملی و شهری) موضوع را از طریق فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.