به گزارش نکته آنلاین و به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران ،محسن محمد نژاد تصریح کرد: راهداران اداره کل با تجهیزات راهداری ، بلافاصله پس از وقوع سیل در محل حوادث حضور داشتند. وی خاطر نشان ساخت: این اداره کل با تجهیزات کامل راهداری از همان […]

به گزارش نکته آنلاین و به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران ،محسن محمد نژاد تصریح کرد: راهداران اداره کل با تجهیزات راهداری ، بلافاصله پس از وقوع سیل در محل حوادث حضور داشتند.

وی خاطر نشان ساخت: این اداره کل با تجهیزات کامل راهداری از همان آغاز سیل با ۸ اکیپ در محل حوادث حضور شده و تحت هر شرایطی مسیر رابرای تردد کابران جاده ای مهیا نموده است .

دکتر محمدنژاد در خصوص محورهای حادثه دیده روستایی شهرستان چالوس-عباس آبادو نور اظهار داشت : بیشترین خسارت وارده در محورهای روستایی پرجور،سردآبرود،چاره ،پلنگ آبرود و میرنا بوده که در حال حاضر با استقرار اکیپ های راهداری ، محورهای مذکور در حال پاکسازی و بازگشایی راه دسترسی هستند.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران گفت: تلاش و حضور به موقع راهداران برای بازگشایی و ایمن سازی راه های مواصلاتی با توجه به حجم بالای کار ستودنی است.

گفتنی است مسافرین و رانندگان محترم می‌توانند جهت آگاهی از آخرین وضعیت راهها ، انسدادها یا محدودیت‌های احتمالی تردد و شرایط جوی به سایت www.141.ir مراجعه نموده و یا با تلفن گویای ۱۴۱ تماس حاصل فرمایند.