به گزارش نکته آنلاین ؛ سرهنگ “علی اکبر درویشی” در گفت و گویی گفت: ابتدای تیر ماه سال جاری در پی اعلام خبری به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک مورد درگیری و تیراندازی منجر به جرح در یکی از محلات بخش” مرکزی شهرستان” ، اکیپی از ماموران انتظامی و پلیس امنیت عمومی […]

به گزارش نکته آنلاین ؛ سرهنگ “علی اکبر درویشی” در گفت و گویی گفت: ابتدای تیر ماه سال جاری در پی اعلام خبری به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک مورد درگیری و تیراندازی منجر به جرح در یکی از محلات بخش” مرکزی شهرستان” ، اکیپی از ماموران انتظامی و پلیس امنیت عمومی شهرستان برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی افزود: پس از حضور ماموران در محل، مشخص شد ۲ نفر با یک دستگاه خودروی سواری اقدام به تیراندازی با سلاح شکاری به سمت دو مغازه متواری شده اند.

فرمانده انتظامی نوشهر تصریح کرد: سرانجام ماموران پلیس امنیت عمومی با شناسایی متهمان، آنان را که برای فرار از چنگال قانون در یکی از شهرستان های همجوار مخفی شده بودند، دستگیر کردند.

سرهنگ درویشی با بیان اینکه این متهمان در بازجویی ماموران به بزه ارتکابی اعتراف کرند، یاد آور شد: در بررسی سوابق یکی از متهمان از اراذل و اوباش سابقه دار شهرستان بوده و وی قبلا نیز به علت تیراندازی و ایجاد رعب و وحشت برای شهروندان دستگیر و روانه زندان شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان نوشهر با اشاره به اینکه متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد گفت: پلیس با تمام توان در راستای تامین نظم و امنیت، ارتقاء احساس امنیت شهروندان تلاش می کند و قاطعانه با تمام توان با مخلان نظم و امنیت عمومی برخورد خواهد کرد .