به گزارش نکته آنلاین ؛ صیانت از انقلاب اسلامی و ارزش‌های والای انقلاب و پایبندی به اصول جمهوری اسلامی و آرمان‌های امام راحل و شهدای عظیم الشان، همواره در تمام امور توسط جامعه متعهد پزشکی و درمانی به‌عنوان یک اصل مورد توجه قرار دارد. دکتر فرهاد غلامی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اشاره به […]

به گزارش نکته آنلاین ؛ صیانت از انقلاب اسلامی و ارزش‌های والای انقلاب و پایبندی به اصول جمهوری اسلامی و آرمان‌های امام راحل و شهدای عظیم الشان، همواره در تمام امور توسط جامعه متعهد پزشکی و درمانی به‌عنوان یک اصل مورد توجه قرار دارد.

دکتر فرهاد غلامی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اشاره به هنجارشکنی در جلسه نظام پزشکی آمل گفت: اکثریت جامعه پزشکی و کادر بهداشت و درمان انسان های مقید و متعهدی هستند و تعداد محدودی در بینشان وجود دارند که هنجارشکنی داشته اند و با وجود آنکه برنامه مذکور توسط یک تشکل صنفی بوده ، ضمن پوزش از این اتفاق ضمن تشکر از دغدغه انقلابی و دلسوزی مردم شریف استان به اطلاع می رساند دانشگاه علوم پزشکی مازندران برخورد با متخلفان و قانون شکنان را مورد پیگیری قرار داده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران ضمن محکوم کردن این قانون شکنی و تاکید بر رعایت شئونات اسلامی در تمام اجتماعات مرتبط با جامعه پزشکی گفت: مدیران و کارکنان مرتبط که در جلسه حضور داشتند جهت هر گونه اقدام قانونی لازم به هیات تخلفات انتظامی و هیأت تخلفات اداری معرفی شده اند که نتیجه بررسی و رسیدگی به این موضوع متعاقبا به اطلاع مردم شریفمان رسانده خواهد شد.

دکتر غلامی با بیان اینکه تشکل های صنفی باید دقت بیشتری داشته باشند تا اندک افراد قانون شکن ، شأن وجودی آن تشکل ها را با رفتارهایشان زیر سوال نبرند افزود : تعلیق پروانه طبابت پزشک متخلف و قانون شکن ، در دستور کار سازمان نظام پزشکی قرار گرفته است.