به گزارش نکته آنلاین ؛حجت الاسلام والمسلمین انتظاری رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان،حجت الاسلام و المسلمین دماوندی امام جمعه شهرستان، دکتر داودی فرماندار شهرستان، شهردار، روسای شورای بخش، شهر و شهرستان، معاون فرماندار، مسئولین استانی و شهرستان، روسای ادارات، روحانیون و اقشار مختلف مردم از این نمایشگاه بازدید کردند . رئیس اداره کتابخانه […]

به گزارش نکته آنلاین ؛حجت الاسلام والمسلمین انتظاری رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان،حجت الاسلام و المسلمین دماوندی امام جمعه شهرستان، دکتر داودی فرماندار شهرستان، شهردار، روسای شورای بخش، شهر و شهرستان، معاون فرماندار، مسئولین استانی و شهرستان، روسای ادارات، روحانیون و اقشار مختلف مردم از این نمایشگاه بازدید کردند .

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گلوگاه ضمن ارائه گزارش از عملکرد فعالیتهای انجام شده و در دست اقدام همزمان با سی و یکمین دوره هفته کتاب کتابخانه های عمومی شهرستان گلوگاه ، از حمایت‌های مسئولین قدردانی کرد.

دماوندی اظهار داشت: کتاب و کتابخوانی از مهم ترین ضروریات جامعه بوده و وظیفه ما این است تا با همراهی و حمایت مسئولین در جهت تحقق این مهم تلاشی مضاعف داشته باشیم.

شایان ذکر است در این مراسم حضرت حجت الاسلام و المسلمین دماوندی امام جمعه جدید الانتصاب شهرستان گلوگاه به عضویت افتخاری کتابخانه های عمومی شهرستان در آمدند.