به گزارش نکته آنلاین ؛ دکتر علی رجبی در مجمع عمومی هیات تیراندازی مازندران، اظهار کرد: نیروهای قدر و قهرمانانی چون هانیه رستمیان در این هیات هستند که نشان از وزن و توان این هیات دارد. وی افزود: تیراندازی یکی از ورزش‌های سفارش‌شده رسول اکرم است و نگاه دینی هم باید به آن داشت. مدیرکل […]

به گزارش نکته آنلاین ؛ دکتر علی رجبی در مجمع عمومی هیات تیراندازی مازندران، اظهار کرد: نیروهای قدر و قهرمانانی چون هانیه رستمیان در این هیات هستند که نشان از وزن و توان این هیات دارد.

وی افزود: تیراندازی یکی از ورزش‌های سفارش‌شده رسول اکرم است و نگاه دینی هم باید به آن داشت.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران خاطرنشان کرد: در حوزه تیراندازی خواهشم آن است که با یک نگاه جدید تری ببینیم و در حوزه پروازی و هم بادی باید با جدیت کار را دنبال کنید.

رجبی بیان کرد: نزدیک به ۳۳ سالن نیمه کاره در استان داریم که نوید احداث و راه‌اندازی ۲۰ سالن در دهه فجر امسال را می‌دهیم.

وی عنوان کرد: ما برای حمایت از تمامی هیات‌های ورزشی کاملا آماده‌ایم.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران اعلام کرد: ستاد خیرین ورزشی راه‌اندازی شده و اعلام آمادگی برای اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام از سوی آنان عنوان شده است.

این مسئول گفت: ما در کشور بیشتر اعتبارات را به سمت درمان می‌بریم و اگر این اعتبارات با رویکرد پیشگیری به سمت راه‌اندازی و احداث اماکن ورزشی برود؛ اتفاقات مطلوب و بزرگی رقم خواهد خورد.

رجبی اذعان کرد: مازندران سرشار از استعدادهای ورزشی است و این استان در مسابقات آسیایی رتبه یک کشور را دارد و امسال ۲۰۵ مدال کسب کرده‌ایم اما امکانات ورزشی ما شایسته این افتخارات نیست.