جامعه ورزش مازندران با اجتماع پرشور خود در محوطه اداره کل ورزش استان، ضمن اعلام حمایت صریح و قاطع از مردم مظلوم فلسطین، جنایات رژیم غاصب و کودک کش اسرائیل را محکوم کردند و نشان دادند که غزه تنها نیست.

به گزارش نکته انلاین؛ ورزشکاران و قهرمانان ورزشی استان مازندران با تجمع پرشور خود ، ضمن حمایت از مردم فلسطین انزجار خود از رژیم منحوس صهیونیستی و کودک‌کش را اعلام کردند.

علی رجبی مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران در این مراسم با بیان اینکه تجمع امروز به منظور محکوم کردن اقدامات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی و کودک کش است گفت: ۲۲ ورزشکار مازندران در مقابل نمایندگان رژیم صهیونیستی مسابقه ندادند و این سند افتخار ورزشکاران ماست.

وی با تقدیر از اقدام زیبای دختر قهرمان مازنی که مدال قهرمانی اش را تقدیم کودکان و بانوان شهید غزه کرد افزود: خانم رزا ابراهیمی قهرمان بازی های آسیایی با تقدیم مدال پر افتخار خود نشان داد که ما قهرمان ملی و انقلابی می خواهیم و حفظ ارزشها برای ما مهم است.

در ادامه علی سلیلی مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری مازندران گفت : عملیات طوفان الاقصی بخش کوچکی از اراده و توان نیروهای مقاومت است که مطمئن باشید کار رژیم جعلی صهیونیستی با همان نیروهای مقاوت منطقه به پایان خواهد رسید.

وی با اشاره به اینکه با ظهور حضرت مهدی (عج) بساط ظلم و ظالم جمع خواهد شد مطرح کرد: ورزشکاران انقلابی ما با اقدام قاطع و موضع گیری های به موقع علیه جنایات رژیم صهیونیستی انسان دوستی و ظلم ستیزی خود را به نمایش گذاشتند.

رزا ابراهیمی دختر قهرمانی چالوسی که مدالش را تقدیم کودکان و مادران غزه کرده بود در این مراسم با خواندن بیانیه محکوم کردن این جنایات گفت: ما ورزشکاران اقدامات این رژیم کودک‌کش را محکوم می‌کنیم.

وی با اشاره به اینکه با افتخار مدالش را تقدیم کودکان و بانوان فلسطینی و مردم غزه تقدیم کرد اعلام کرد: این جنایات وحشیانه قابل باور نیست و من با تقدیم مدالم تنها حمایتی بود که می‌توانستم از مردم بی‌گناه غزه داشته باشم.

این قهرمان اظهار امیدوارم کرد : امیدوارم هیچ کجای دنیا اثری از جنگ و جنایت نباشد و با یک دل آرام در صلح و آرامش کنار هم زندگی کنیم.

در پایان این تجمع، جامعه ورزشکاران با نثار شاخه‌های گل و قرات فاتحه بر مزار مطهر شهید گمنام در محوطه اداره کل ورزش و جوانان استان، به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند و با آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی، شهدای والامقام، امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری تجدید پیمان کردند.

در ادامه گزارش ویدیویی از این تجمع پرشور جامعه ورزش استان و گفتگو با جمعی از ورزشکاران و قهرمانان ورزشی را میبینیم ؛