به گزارش خبرنگار نکته آنلاین ؛ آیین طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت همزمان با سراسر کشور در مازندران با حضور سردار برسلانی جانشین فرماندهی سپاه کربلا و مدیران استانی و شهرستانی و فعالان و حامیان حوزه منابع طبیعی و محیط زیست در کارخانه صنایع چوب و کاغذ مازندران آغاز شد. آغاز رسمی این طرح […]

به گزارش خبرنگار نکته آنلاین ؛ آیین طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت همزمان با سراسر کشور در مازندران با حضور سردار برسلانی جانشین فرماندهی سپاه کربلا و مدیران استانی و شهرستانی و فعالان و حامیان حوزه منابع طبیعی و محیط زیست در کارخانه صنایع چوب و کاغذ مازندران آغاز شد.

آغاز رسمی این طرح مردمی همزمان با سالروز شهادت میرزا کوچک خان جنگلی پیوند زده شد و سهم مازندران کاشت ۱۲ میلیون اصله نهال است که طی ۴ سال باید در استان اجرا شود.

حفاظت و صیانت از منابع طبیعی یک وظیفه همگانی است و امانتی است در دستان ما که باید به آیندگان انتقال داده شود و اجرای این طرح برای حفاظت از خاک کشور براساس تاکیدات مقام معظم رهبری و دولت سیزدهم در سطح کشور آغاز شده و در استان مازندران نیز سپاه کربلا و گروه های بسیجی استان هم با روحیه جهادی پای کار خواهند آمد.

در پایان این مراسم حاضرین با کاشت نهال در این طرح سراسری مشارکت کردند.