به گزارش نکته آنلاین ؛ نادعلی کهنسال مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان مازندران با اعلام این خبر گفت: با توجه به نزدیکی شب یلدا و افزایش تقاضا برای برخی کالاها، طرح نظارتی ویژه شب یلدا با حضور تمامی بازرسین اداره کل صنعت، معدن و تجارت ،اتاق های اصناف و با همکاری بازرسان برخی دستگاه […]

به گزارش نکته آنلاین ؛ نادعلی کهنسال مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان مازندران با اعلام این خبر گفت: با توجه به نزدیکی شب یلدا و افزایش تقاضا برای برخی کالاها، طرح نظارتی ویژه شب یلدا با حضور تمامی بازرسین اداره کل صنعت، معدن و تجارت ،اتاق های اصناف و با همکاری بازرسان برخی دستگاه های اجرایی در استان مازندران برگزار خواهد شد.

وی افزود: تشدید اقدامات نظارتی و بازرسی از واحدهای عرضه کننده آجیل و خشکبار ، میوه و شیرینی از اولویت اجرای این طرح می باشد.

وی اظهار داشت: گشت های مشترکی برای این طرح در نظر گرفته شده که با حضور دستگاه های اجرایی از جمله جهاد کشاورزی ، تعزیرات حکومتی ، شبکه بهداشت و درمان، اتاق های اصناف و بازرسین اتحادیه های صنفی برگزار خواهد شد.

کهنسال با اعلام اینکه واحدهای صنفی باید نسبت به رعایت سود قانونی و دستورالعمل های قانون نظام صنفی اقدام نمایند، تصریح کرد: با واحدهای صنفی متخلف برخورد قانونی لازم صورت خواهد گرفت.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت مازندران در پایان یادآور شد: هم استانی های عزیز مازندرانی می توانند گزارش تخلف اقتصادی اعم از گرانفروشی، عدم درج قیمت، عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی ، احتکار، فروش اجباری کالا و … را به تلفن ۱۲۴ و یا سامانه www.124.ir اعلام نمایند.