سرهنگ “علی اکبر درویشی” اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل، سیم و کابل برق و اماکن خصوصی در شهرستان، اکیپی متشکل از تیم های تخصصی به منظور شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان وارد عمل شدند . وی افزود: ماموران پلیس آگاهی شهرستان پس از چند شبانه روز کار اطلاعاتی، ۳ سارق […]

سرهنگ “علی اکبر درویشی” اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل، سیم و کابل برق و اماکن خصوصی در شهرستان، اکیپی متشکل از تیم های تخصصی به منظور شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان وارد عمل شدند .

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی شهرستان پس از چند شبانه روز کار اطلاعاتی، ۳ سارق را شناسایی و با هماهنگی دستگاه قضائی طی یک عملیات ضربتی در مخفیگاهش دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان نوشهر یادآور شد: متهمان در تحقیقات پلیسی به۲۰ فقره سرقت منزل، اماکن خصوصی و سیم و کابل برق اعتراف کردند که پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضا معرفی شدند.

سرهنگ درویشی تاکید کرد: همراهی و تعامل مردم با پلیس در شناسایی و دستگیری سارقان و مجرمان نقش بسزایی دارد و تقاضای پلیس از مردم این است ضمن توجه به هشدارهای پلیس، منازل و اموال خود را به تجهیزات ایمنی و محکم مجهز کنند.