به گزارش نکته آنلاین ؛ شهردار چالوس گفت: با عقد این قرارداد بزرگترین پارک جنگلی در چالوس این شهر گل گردشگری شهرهای شمالی شد. دکتر مسعود یعقوبی طی گفتگویی اظهار کرد: این پارک جنگلی در منطقه ای به مساحت تقریبی شش هزار هکتار (جنگل های منطقه ورگاویج، خانیکان و پلهم کوتی) احداث خواهد شد. وی […]

به گزارش نکته آنلاین ؛ شهردار چالوس گفت: با عقد این قرارداد بزرگترین پارک جنگلی در چالوس این شهر گل گردشگری شهرهای شمالی شد.

دکتر مسعود یعقوبی طی گفتگویی اظهار کرد: این پارک جنگلی در منطقه ای به مساحت تقریبی شش هزار هکتار (جنگل های منطقه ورگاویج، خانیکان و پلهم کوتی) احداث خواهد شد.

وی تصریح کرد: مجتمع های تفریحی اقامتی که شامل ساخت کلبه ها، آلاچیق، شهربازی، محوطه ورزش جوانان و کودکان (اسکیت، تنیس، والیبال و…) در این طرح اجرا خواهد شد.

شهردار چالوس با تاکید بر اینکه ایجاد اشتغال برای بومیان و درآمد پایدار قابل توجهی برای شهر چالوس در این طرح مطرح می باشد، گفت: این منطقه ویژه وفوق العاده می تواند علاوه بر خدمات دهی به گردشگران داخلی، به عنوان مرکز و مقصد بین المللی گردشگری نیز تبدیل شود.

یعقوبی با بیان اینکه استان مازندران در آستانه یک تحول بزرگ هم در حوزه اقتصادی و هم در حوزه اقتصاد گردشگری قرار گرفت، اذعان کرد: با اجرای این طرح میتوان منطقه جنگلی فوق الذکر را از حالت بالفعل کنونی به قطب بالقوه اقتصادی گردشگری شمال کشور، تبدیل نمود

شهردار چالوس در پایان ضمن قدردانی از همکاری و همراهی مدیرکل و معاونین منابع طبیعی غرب مازندران، سازمان جنگلها و اعضای شورای اسلامی شهر چالوس، معاونت های شهرداری، دیگر مسئولان که شهرداری چالوس را دراین امر مهم یاری نمودند گفت: با عقد قرارداد بزرگترین پارک جنگلی در چالوس این شهر گل گردشگری شهرهای شمالی شد.

الهام برخیان خبرنگار غرب مازندران