به گزارش نکته آنلاین حجت‌الاسلام «مصطفی سیفی‌کناری» رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه چهل و ششمین مرحله مسابقات قرآن کریم به میزبانی بجنورد خراسان شمالی درحال برگزاری است، اظهار داشت: ۳۹نفر از فعالان قرآنی مازندران در این دوره از مسابقات حضور دارند. وی […]

به گزارش نکته آنلاین حجت‌الاسلام «مصطفی سیفی‌کناری» رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه چهل و ششمین مرحله مسابقات قرآن کریم به میزبانی بجنورد خراسان شمالی درحال برگزاری است، اظهار داشت: ۳۹نفر از فعالان قرآنی مازندران در این دوره از مسابقات حضور دارند.

وی با بیان اینکه مرحله اول این دوره از مسابقات به بخش نغماتی اختصاص دارد، افزود: چهار گروه تواشیح و یک نفر در رشته اذان از مازندران با دیگر متسابقین به رقابت پرداختند که مجتبی کریمی از شهرستان نوشهر مقام نخست کشور را به دست آورد.

حجت الاسلام سیفی کناری با بیان اینکه گروه تواشیح فاطر از بابلسر رتبه اول این دوره از مسابقات را از آن خود کردند، ادامه داد: همچنین گروه اسرا ساری نیز رتبه چهارم را به خود اختصاص دادند.

وی با بیان اینکه رقابت‌های رشته‌های آوایی حفظ، قرائت و ترتیل نیز از سیزدهم آذر ماه جاری آغاز می‌شود، گفت: «نظری» از بهشهر حفظ کل، «فاطمه غلامی» از بابل حفظ ۲۰جزء، «سیدی» حفظ ۲۰جزء، «پیمان ایازی»، «محمد لائینی» و «زرگری» حفظ کل و «پارسا انگشتان» و «مصطفی قاسمی» رشته قرائت تحقیق در این دوره از مسابقات حضور دارند که امید می‌رود حائز رتبه‌های برتر مرحله کشوری مسابقات قرآن اوقاف شوند.

چهل‌وششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه تا ۱۸ آذر در استان خراسان شمالی برپا خواهد بود.