به گزارش نکته آنلاین ؛ در راستای ترویج فرهنگ سواد رسانه‌ای در جامعه، کتاب «بی‌سواد نباشیم» اثر مهدی رضی چاپ و رونمایی شد. در حاشیه یادواره شهدای رسانه که به میزبانی رسانه‌های ورزشی و باشگاه رسانه ورزش مازندران برگزار شد، از کتاب «بی‌سواد نباشیم» اثری از «مهدی رضی» رونمایی شد. این کتاب که در خصوص […]

به گزارش نکته آنلاین ؛ در راستای ترویج فرهنگ سواد رسانه‌ای در جامعه، کتاب «بی‌سواد نباشیم» اثر مهدی رضی چاپ و رونمایی شد.

در حاشیه یادواره شهدای رسانه که به میزبانی رسانه‌های ورزشی و باشگاه رسانه ورزش مازندران برگزار شد، از کتاب «بی‌سواد نباشیم» اثری از «مهدی رضی» رونمایی شد.

این کتاب که در خصوص موضوعات مختلف پیرامون علم رسانه و بحث مهم سواد رسانه‌ای تهیه و تنظیم شده، در بخش‌های مختلف و در چند فصل به توضیحات لازم در خصوص اهمیت داشتن سواد رسانه‌ای می‌پردازد.

کتاب «بی‌سواد نباشیم» در رده‌های سنی مختلفی قابل درک است و دانش آموزان، دانشجویان، مدیران و مخصوصا خانواده‌ها با خواندن این کتاب، به تقویت سواد رسانه‌ای کمک شایانی خواهد کرد.

 

«مهدی رضی» به‌عنوان نویسنده این کتاب، خبرنگار خبرگزاری فارس است و مدیرمسؤولی رسانه‌های مازنداسپرت و گروه خبری توپ‌پُر را در کارنامه رسانه‌ای خود دارد و بیش از یک دهه در حوزه روابط عمومی نیز مشغول به فعالیت می‌باشد.
پیش از این نیز، کتاب‌ «پیشونی» در خصوص اهمیت علم روابط عمومی و کتاب «دوای عام» در خصوص اهمیت ترویج ورزش همگانی در جامعه، کتاب‌هایی بود که با نویسندگی مهدی رضی به چاپ رسیده است.

این کتاب با حضور سردار اباذری جانباز و یکی از فرماندهان هشت سال دفاع مقدس و عبدالمهدی حق شناس مسوول بسیج رسانه سپاه کربلا و جمعی از ورزشی‌ها و اهالی رسانه رونمایی شد.

کتاب «بی‌سواد نباشیم» که در خصوص اهمیت سواد رسانه‌ای در جامعه امروزی نوشته شد و در مراسم یادواره شهدای رسانه رونمایی گردید، در این مراسم مورد استقبال حاضرین نیز قرار گرفت.