به گزارش نکته آنلاین ؛ بهزاد برارزاده در گفتگویی با اشاره به پروژه‌های اجرایی آبرسانی در شهرستان سوادکوه اظهار داشت: احداث مخزن ۳۰۰ متر مکعبی در اتو سوادکوه به منظور افزایش تامین و ذخیره آب برای ۳۰۰خانوار جمعیت روستای اتو با ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی در دست اجراست. وی از احداث مخازن ذخیره ۲۲۰ متر […]

به گزارش نکته آنلاین ؛ بهزاد برارزاده در گفتگویی با اشاره به پروژه‌های اجرایی آبرسانی در شهرستان سوادکوه اظهار داشت: احداث مخزن ۳۰۰ متر مکعبی در اتو سوادکوه به منظور افزایش تامین و ذخیره آب برای ۳۰۰خانوار جمعیت روستای اتو با ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی در دست اجراست.

وی از احداث مخازن ذخیره ۲۲۰ متر مکعبی و لوله گذاری خط انتقال به طول ۲۴۰۰ متر در روستا‌های جمشید آباد و کارسالار سوادکوه خبر داد و گفت: این پروژه هم با ۹۰ درصد پیشرفت در حال اجراست و به زودی اهالی این دو روستا با بیش از ۲۰۰ خانوار جمعیت از آن بهره‌مند خواهند شد.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب مازندران در خصوص پروژه آبرسانی به روستای خواجکلای زیرآب سوادکوه گفت: برای اجرای این پروژه خط انتقالی به طول ۱۸۰۰ متر و احداث مخزن ۱۰۰ متر مکعبی در دست اجراست و یک باب مخزن ۵۰ متر مکعبی در شش رودبار سوادکوه هم برای افزایش ظرفیت تامین و ذخیره آب اهالی این منطقه در حال اجراست که در مجموع ۲۰۰ خانوار از مزایای این پروژه‌ها منتفع می‌شوند.

وی اعتبار صرف شده برای این ۴ طرح را ۲۵۰ میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: به زودی با بهره برداری از این پروژه‌ها اهالی ۵ روستا با ۷۰۰ خانوار جمعیت از نعمت آب آشامیدنی سالم و بهداشتی پایدار برخوردار خواهند شد