بهزاد برارزاده در گفت وگو با خبرنگاران اظهار داشت: پس از ساعت‌ها تلاش شبانه روزی همکاران امدادی و تیم‌های واکنش سریع شرکت، آب آشامیدنی سه شهر نور، رویان و ایزدشهر که بر اثر سیلابی شدن رودخانه قطع شده بود، مجدداً برقرار شد. وی اظهار کرد: از دقایق ابتدایی بامداد ۲۳ آذر که بارش باران موجب […]

قطعی آب در ۳ شهر مازندران رفع شد

 بهزاد برارزاده در گفت وگو با خبرنگاران اظهار داشت: پس از ساعت‌ها تلاش شبانه روزی همکاران امدادی و تیم‌های واکنش سریع شرکت، آب آشامیدنی سه شهر نور، رویان و ایزدشهر که بر اثر سیلابی شدن رودخانه قطع شده بود، مجدداً برقرار شد.

وی اظهار کرد: از دقایق ابتدایی بامداد ۲۳ آذر که بارش باران موجب سیلابی شدن رودخانه حاجی ماهرود نور و تخریب خط انتقال ۵۰۰ میلیمتری در بستر رودخانه و قطعی آب آشامیدنی سه شهر نور، رویان و ایزدشهر شده بود تیم‌های امدادی و واکنش سریع، وارد عمل شدند و ضمن جابجایی ۸۰ متر از خط انتقال مذکور ،۱۲۰ مترخط انتقالی به قطر ۳۱۵ میلیمتر را جایگزین کردند.

وی افزود: از ۲ بامداد امروز آب آشامیدنی وارد مدار شده اما به دلیل خالی شدن مخازن زمانی باید سپری شود تا آب به شبکه توزیع برسد لذا ضمن قدردانی از صبوری مشترکین عزیز، تقاضا داریم در مصرف آب صرفه جویی کنند تا همه مردم از آن بهره مند شوند.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب مازندران از فعالیت ۱۰ تانکر آبرسانی تا برقراری کامل آب در ۳ شهر نور، رویان و ایزدشهر نیز خبر داد