فرماندار شهرستان گلوگاه گفت: مردم غیور شهرستان گلوگاه در ایام شهادت زهرای مرضیه سلام الله علیها میزبان شهید گمنام میشوند . مهدی داودی با اشاره به اینکه فضای معنوی تشییع پیکر مطهر شهید در شهر گلوگاه اثرات و برکات ویژه‌ای خواهد داشت افزود : بی شک ورود این شهید خوشنام، مایه برکت برای نظام […]

 

فرماندار شهرستان گلوگاه گفت: مردم غیور شهرستان گلوگاه در ایام شهادت زهرای مرضیه سلام الله علیها میزبان شهید گمنام میشوند .

مهدی داودی با اشاره به اینکه فضای معنوی تشییع پیکر مطهر شهید در شهر گلوگاه اثرات و برکات ویژه‌ای خواهد داشت افزود : بی شک ورود این شهید خوشنام، مایه برکت برای نظام و باعث وحدت و همدلی در شهرستان خواهد بود و مردم شریف این شهرستان آماده اسقبال، تشییع و خاکسپاری شهید خوشنام هشت سال دفاع مقدس در گلوگاه‌ هستند.

فرماندار گلوگاه تصریح کرد: این شهید خوشنام صبح روز شنبه ۲۵ آذر، میهمان دانش‌آموزان در مدارس روستای راه روشن ۲ مهدیرجه، یاران امام(ره) تیرتاش و باقرالعلوم(ع) و مائده سطح شهر خواهد بود، عصر همان روز نیز شهید گمنام برای تشییع به بخش مرکزی روستای اوارد و دیگر روستاهای کوهستانی منتقل می‌شود و همچنین مردم شهید پرور شهرستان در مصلی امام علی(ع)، شنبه شب میزبانی از شهید گمنام را عهده‌دار خواهند بود.

وی افزود؛ این شهید خوشنام بعد ازظهر روز یکشنبه ۲۶ آذر مصادف با شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) در شهرستان تشییع و در سایت اداری این شهرستان با اقامه نماز به امامت امام جمعه شهرستان گلوگاه ، خاکسپاری خواهد شد.

رئیس ستاد استقبال، تشییع و تدفین شهید خوشنام شهرستان گلوگاه ضمن دعوت از همه اقشار جامعه به ویژه خانواده های معظم شهدا و ایثارگران در این مراسم و واقعه مهم که در تاریخ این شهرستان ماندگار خواهد شد گفت: فضاسازی اداری و محیطی توسط دستگاه ها جهت برگزاری آیین وداع و تجدید میثاق با آرمان های شهدا و تشییع و تدفین این شهید خوشنام انجام شود.