بر اساس این گزارش ؛ سید محمود حسینی پور استاندار مازندران در حکمی جهانشیر الهی را به عنوان مسئول دفتر استانداری غرب مازندران به مرکزیت نوشهر منصوب کرد. در حکم سید محمود حسینی پور آمده است: نظر به تعهد، تخصص و تجربیات ارزنده به موجب این حکم به عنوان مسئول دفتر غرب استانداری مازندران به […]

بر اساس این گزارش ؛ سید محمود حسینی پور استاندار مازندران در حکمی جهانشیر الهی را به عنوان مسئول دفتر استانداری غرب مازندران به مرکزیت نوشهر منصوب کرد.

در حکم سید محمود حسینی پور آمده است: نظر به تعهد، تخصص و تجربیات ارزنده به موجب این حکم به عنوان مسئول دفتر غرب استانداری مازندران به مرکزیت نوشهر منصوب می‌شوید. امید است با اتکال به خدای متعال و رعایت کامل قوانین، مقررات و بهره گیری از توان علمی و عملی خویش و بهره گیری از همه ظرفیت‌ها با رعایت قانون مداری، عدالت محوری و اخلاق مداری و به تأسی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی در این سنگر خدمت موفق و پیروز باشید.

همچنین استاندار مازندران در این حکم از تلاش‌های یکساله «مظاهر ترخان» به عنوان مسئول سابق دفتر استانداری غرب مازندران قدردانی کرد.

الهی دانش آموخته کارشناسی ارشد علوم سیاسی و استاد دانشگاه‌های شهرستان‌های نوشهر، چالوس و نور است.

دفتر نمایندگی استانداری مازندران در اول دی سال گذشته با پیگیری استاندار مازندران با هدف دسترسی آسان مردم غرب استان به مدیران ارشد مرکز مازندران در شهرستان گردشگرپذیر نوشهر راه اندازی شد.

خطرات جاده‌ای، طولانی شدن رسیدگی به در خواست‌های اداری و عدم دسترسی آسان به مدیران استانی از دغدغه‌ها و رویا‌های دست نیافتنی غرب مازندران بود که با شکل گیری دولت جهادی سیزدهم و استقرار این دفتر گامی موثر برای جلوگیری از تمرکز زدایی و توزیع عادلانه خدمات در این خطه غربی مازندران برداشته شد.

از زمان راه اندازی این دفتر تاکنون حدود ۱۰ هزار نفر از اقشار مردم این خطه با مسئولان استانی، مدیران و معاونان ستادی استانداری مازندران در روز‌های سه شنبه هر هفته دیدار داشتند و مسوولان از نزدیک پس از شنیدن خواسته‌های آنان و آشنایی با مشکلاتشان نسبت به رفع مشکلاتشان گره گشایی کردند.

شهرستان‌های نور، نوشهر، چالوس، کلاردشت، عباس آباد، تنکابن، رامسر با برخورداری از ۲۱ شهر، هزار و ۱۵۰ روستا و جمعیتی دست کم یک میلیون نفر در غرب مازندران قرار دارند