به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع برق مازندران؛ جلسه بررسی وضعیت پروژه بهینه سازی مصرف انرژی و سیستم روشنایی مراکز درمانی مازندران با حضور مهندس حسینی کارنامی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران ، مهندس اکبری مدیرکل دفتر توسعه و بهره‌وری انرژی ساتبا ، و اعضای کمیته اجرایی این پروژه در دانشگاه علوم پزشکی مازندران […]

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع برق مازندران؛ جلسه بررسی وضعیت پروژه بهینه سازی مصرف انرژی و سیستم روشنایی مراکز درمانی مازندران با حضور مهندس حسینی کارنامی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران ، مهندس اکبری مدیرکل دفتر توسعه و بهره‌وری انرژی ساتبا ، و اعضای کمیته اجرایی این پروژه در دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار شد.

همچنین اعضای این کمیته با حضور در بیمارستان سوانح سوختگی زارع ساری از اقدامات صورت گرفته در این پروژه بازدید بعمل آوردند.

مهندس حسینی کارنامی در این نشست اظهار کرد: این نشست در دو محور سیستم روشنایی معابر و اصلاح سیستم روشنایی مراکز درمانی مازندران برگزار شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران ادامه داد: این پروژه برای نخستین بار در استان مازندران در سطح کشور کلید خورده است که بر این اساس، بهینه سازی روشنایی ۳ بیمارستان سوانح سوختگی شهید زارع، فاطمه الزهرا(س) و امام حسین (ع) در مرکز استان به مرحله اجر در خواهد آمد.

رئیس هیات مدیره شرکت توزیع نیروی برق مازندران گفت: ناظر این پروژه ها شرکت توزیع برق مازندران انتخاب شده است و لذا لازم است یک کارگروهی متشکل از دانشگاه علوم پزشکی، سرمایه گذار، شرکت توزیع برق و سایر ارکان تشکیل خواهد شد تا از ابتدا تا انتهای کار را نظارت و هماهنگی کنند.

مهندس حسینی کارنامی نیز در این نشست اظهار کرد: مقرر شده تا یکسری اتفاقاتی در این بخش رخ دهد که اگر به گذشته برگردیم و مشقات تامین برق در استان را مرور کنیم پی به اهمیت اجرای این پروژه ها می بریم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران، گفت: استان مازندران به عنوان نخستین استان و پیشانی اجرای این پروژه در کشور انتخاب شده است که یک فرصت بسیار مطلوب محسوب می شود.