به گزارش نکته آنلاین؛ همزمان با ایام فاطمیه ششمین یادواره سردار علی ییلاقی با حضور مسولان استانی و شهرستانی، فرماندهان نظامی و انتظامی استان و شهرستان و خانواده معظم شهدا و مردم شهید پرور در مصلی بهشهر برگزار شد. در این مراسم میهمانان ویژه ای هم حضور داشتند که از تبار گمنامان فاطمی بودند و […]

به گزارش نکته آنلاین؛ همزمان با ایام فاطمیه ششمین یادواره سردار علی ییلاقی با حضور مسولان استانی و شهرستانی، فرماندهان نظامی و انتظامی استان و شهرستان و خانواده معظم شهدا و مردم شهید پرور در مصلی بهشهر برگزار شد.

در این مراسم میهمانان ویژه ای هم حضور داشتند که از تبار گمنامان فاطمی بودند و عاشقانی که آمده‌ بودند و چشمانشان در غم گمنامی حضرت زهرا و این شهدا تَر شد.

در این مراسم فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران طی سخنانی با بیان اینکه سردار شهید ییلاقی تمام طول عمر خود را وقف عزت اسلام کرد گفت: ولایتمداری و بصیرت او زبانزد بوده است و شهادت را پلی برای رسیدن به خدا و عبور از این دنیای خاکی و بی ارزش می دانست.

سردار علیرضا تنگسیری یاد و خاطره شهیدان انقلاب اسلامی ودفاع مقدس که از کیان ایران اسلامی و سرزمین مقدس دفاع کردند و همچنین یاد و خاطره شهدای سلامت را گرامی داشت.

وی خاطرنشان کرد: ملت ما راه و مسیر حق را در پیش گرفته است و در این راه حق پیروزیم و پشتوانه ما شهدای هستند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران بیان کرد: شهید ییلاقی به عنوان فردی باهوش و باذکاوت و خوش فکر در میادین جنگ کردستان و جبهه میانی و جنوب بود.

وی ادامه داد: شهید ییلاقی با آنکه جانباز ۸۰ درصد بود، اما میدان را خالی نکرد و همواره از ولایت دفاع می‌کرد و براستی اینگونه شهدا افتخار هستند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ادامه خاطرنشان کرد: حاج قاسم تمامش را فدای اسلام کرد چرا که جمهوری اسلامی مرکز اسلام و تشیع و قرارگاه حسین ابن علی (ع) است و باید بدانیم جمهوری اسلامی یک حرم است این حرم اگر بماند تمام حرمین خواهد ماند و اگر این حرم نباشد حرمین های دیگر هم نخواهیم داشت.

سردار تنگسیری در پایان گفت: به گفته حاج قاسم یکی از شئون عاقبت بخیری، اعتقاد به جمهوری اسلامی و دلداگی با رهبر انقلاب اسلامی است و در قیامت مهم ترین محور محاسبه همین است.

در ادامه مراسم رونمایی رویداد من یک پاسدار اسلام هستم برگزار شد که این رویداد برای جمع آوری آثار هنری و خاطرات و عکس های سردار ییلاقی است‌.