به گزارش نکته آنلاین؛  احمد سعادت افزود : از این تعداد ۴۴۶۲ فقره تسهیلات با مبلغ ۷۲۰ میلیارد ریال از سوی صندوق امداد ولایت و تعداد ۲۵۲۶ فقره تسهیلات با استفاده از خط اعتباری این صندوق توسط بانک های قرض الحسنه استان پرداخت گردید . وی بیان داشت: این تسهیلات در سرفصل های: کارگشایی، اشتغال […]

به گزارش نکته آنلاین؛  احمد سعادت افزود : از این تعداد ۴۴۶۲ فقره تسهیلات با مبلغ ۷۲۰ میلیارد ریال از سوی صندوق امداد ولایت و تعداد ۲۵۲۶ فقره تسهیلات با استفاده از خط اعتباری این صندوق توسط بانک های قرض الحسنه استان پرداخت گردید .

وی بیان داشت: این تسهیلات در سرفصل های: کارگشایی، اشتغال و خودکفایی، مسکن ، فرهنگی و پیاده روی اربعین به جامعه هدف پرداخت شد .

سعادت تصریح کرد: در راستای مشارکت خیرین بصورت بلاعوض جهت تامین منابع پرداخت تسهیلات در ۸ ماهه امسال ۸۴۰ میلیارد ریال بصورت قرض ماندگار به حساب این صندوق واریز گردید که با هم افزایی انجام شده تمامی این مبالغ جهت پرداخت تسهیلات بین نیازمندان انجام گردید.

لازم به ذکر است: تسهیلات این صندوق تا سقف ۱۰۰ میلیون ریال بدون کارمزد و بالاتر از آن ۳ درصد کارمزد در کل دوره دریافت می گردد.

مدیرامور شعب صندوق امداد ولایت مازندران با اشاره به اینکه تمامی تسهیلات پرداختی توسط این صندوق دارای بیمه مانده بدهکار عمر می باشد گفت: هم اکنون ۸ خدمت این صندوق از طریق شعبه دیجیتال نیز قابل دریافت می باشد و کارت بانکی صندوق وصل به شبکه شتاب بانکی می باشد.

عدد