به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، پویش ملی قصه‌گویی «قصه‌هایی از مقاومت برای کودکان» به منظور همدلی با کودکان غزه و اعلام انزجار از حمله‌های وحشیانه به زنان و کودکان مظلوم فلسطینی، همزمان با سی‌ویکمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، برگزار می‌شود. این پویش با مشارکت ویژه کتابداران نهاد در کتابخانه‌های عمومی […]

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، پویش ملی قصه‌گویی «قصه‌هایی از مقاومت برای کودکان» به منظور همدلی با کودکان غزه و اعلام انزجار از حمله‌های وحشیانه به زنان و کودکان مظلوم فلسطینی، همزمان با سی‌ویکمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، برگزار می‌شود.

این پویش با مشارکت ویژه کتابداران نهاد در کتابخانه‌های عمومی و تمامی علاقه‌مندان در گروه‌های سنی مختلف برگزار می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند با ضبط قصه‌گویی خود با موضوع مقاومت ویژه کودکان ایران، غزه و لبنان از سه داستان پیش‌بینی شده شامل «سردار مهربان»، «بابا رستمعلی» و «رمادی» و ارسال آن به شبکه کتابخوانان در پیام‌رسان‌های بله، ایتا و روبیکا با شناسه vnmplib@ یا شماره ۰۹۱۰۵۰۳۹۳۲۰ در این پویش شرکت کنند.

این پویش همزمان با هفته کتاب ۱۴۰۲ آغاز شد و تا پایان دی ماه سال جاری ادامه دارد. پس از انجام فرایند داوری آثار، با قید قرعه از نفرات برتر تقدیر خواهد شد.

گفتنی است، علاقه‌مندان می‌توانند قصه‌های «سردار مهربان»، «بابا رستمعلی» و «رمادی» را دریافت و ویدئوی قصه‌گویی خود را ضبط کنند