متن پیام بدین شرح است؛ ایام فاطمیه روز‌های غم بار سوگواری بر شهادت بزرگ بانویی است که معیار فضایل بود و همگان را به پارسایی و پایداری فرا می‌خواند. حضرت زهرای مرضیه (سلام الله علیها) ام ابیها بود و تکیه گاه پیامبر عظیم الشان اسلام، و بزرگ‌ترین آموزگار بانوان جهان. او که در دوران حیات […]

متن پیام بدین شرح است؛ ایام فاطمیه روز‌های غم بار سوگواری بر شهادت بزرگ بانویی است که معیار فضایل بود و همگان را به پارسایی و پایداری فرا می‌خواند. حضرت زهرای مرضیه (سلام الله علیها) ام ابیها بود و تکیه گاه پیامبر عظیم الشان اسلام، و بزرگ‌ترین آموزگار بانوان جهان. او که در دوران حیات خویش نمونه عصمت و صبر و ایثار بود و با شهادت مظلومانه و سیره زندگی خود به جهانیان آموخت هر کس به ریسمان الهی و خاندان نبوت تمسک جوید، بی تردید راه حق و حقیقت را برگزیده است.

شهادت حضرت زهرا (س) تنها یک واقعه ای تاریخی نیست؛ بلکه آموزه ای متعالی در دفاع از ارزش های اسلام ناب محمدی است و مهم‌ترین ویژگی آن حضرت، ولایت مداری تا آخرین لحظه زندگی‌اش و حتی شهادت در این راه بود.

اینجانب فرا رسیدن سالروز شهادت پاره تن پیامبر(ص)و اسوه زنان عالم،حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها را به همه رهروان حضرتش در جهان به ویژه خانواده های معزز شهدا و ایثارگران تسلیت عرض می نمایم.