به گزارش نکته آنلاین؛ ابراهیم علیزاده نیکو معاون حل اختلاف دادگستری مازندران گفت: با کمک خداپسندانه بدری اسدی بازیکن سابق تیم ملی تکواندوی بانوان و مربی و داور فعلی بین‌المللی، یک محکوم صرفاً مالی، از زندان قائمشهر آزاد شد. وی ضمن تقدیر از اقدام خیرخواهانه این پیشکسوت دنیای ورزش ،افزود: در سال‌های اخیر، ورزشکاران زیادی […]

به گزارش نکته آنلاین؛ ابراهیم علیزاده نیکو معاون حل اختلاف دادگستری مازندران گفت: با کمک خداپسندانه بدری اسدی بازیکن سابق تیم ملی تکواندوی بانوان و مربی و داور فعلی بین‌المللی، یک محکوم صرفاً مالی، از زندان قائمشهر آزاد شد.

وی ضمن تقدیر از اقدام خیرخواهانه این پیشکسوت دنیای ورزش ،افزود: در سال‌های اخیر، ورزشکاران زیادی نسبت به آزادی مددجویان و زندانیان استان اهتمام داشته‌اند که مبین خصیصه فتوت، جوانمردی و منش پهلوانی ایشان است. در همین راستا، همت خانم بدری اسدی، عضو سابق تیم ملی تکواندوی بانوان ایران، آزادی یک محکوم صرفاً مالی را به دنبال داشته است.

علیزاده نیکو ضمن بیان این مطلب که حرکت جهادی جامعه ورزشی در راستای حمایت از زندانیان نیازمند، در قالب پویش‌های فرهنگی، بسیار اثرگذار خواهد بود، ابراز امیدواری کرد: ان‌شاءالله همه ورزشکاران و پهلوانان مازندرانی، با الگوبرداری و تاسی از شیوه و مرام مولای متقیان، امیر مومنان، حضرت علی بن ابیطالب (ع)، ضمن تشکیل هسته‌ها و گروه‌های جهادی، گام‌های بلندی را به منظور ارتقاء و نهادینه‌کردن سنت حسنه صلح و سازش در جامعه، برداشته و با استمرار کمک‌های مالی و معنوی خویش، زمینه را برای کاهش جمعیت کیفری موسسات کیفری، فراهم آورند.