به گزارش نکته آنلاین سیدمحمود حسینی‌پور استاندار مازندران در هجدهمین سفر شهرستانی خود به همراه ۸۰ تن از مدیران کل دستگاه‌ای اجرایی استان صبح امروز وارد آمل شد. حسینی پور در بدو ورود به این شهرستان باهمراهی فرماندار و مدیران دستگاه‌های اجرایی در گلزار شهدا حضور یافت و با قرائت فاتحه و نثار گل، با […]

به گزارش نکته آنلاین سیدمحمود حسینی‌پور استاندار مازندران در هجدهمین سفر شهرستانی خود به همراه ۸۰ تن از مدیران کل دستگاه‌ای اجرایی استان صبح امروز وارد آمل شد.

حسینی پور در بدو ورود به این شهرستان باهمراهی فرماندار و مدیران دستگاه‌های اجرایی در گلزار شهدا حضور یافت و با قرائت فاتحه و نثار گل، با مقام شامخ شهدا تجدید میثاق کرد.

نماینده عالی دولت در استان ضمن دیدار چهره به چهره و گفتگو با مردم از مناطق روستایی بازدید خواهد کرد و مشکلات؛ مسائل و ظرفیت های این مناطق را مورد ارزیابی میدانی قرار می دهد.

برگزاری کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید، بازدید از طرح های عمرانی و واحدهای تولیدی – صنعتی و شهرک های صنفی و شرکت در جلسه شورای اداری برای جمع بندی مصوبات سفر از جمله برنامه های استاندار در سفر به آمل است.