به گزارش نکته آنلاین ؛ دهه هشتادی و نودی هایی که با دلی سرشار از عشق و ارادت به سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی در این اجتماع حضور یافتند و حاج قاسم را به عنوان قهرمان زندگی خود معرفی کردند . در این گردهمایی یکی از دانش آموزان با سربند حاج قاسم با اشاره به […]

به گزارش نکته آنلاین ؛ دهه هشتادی و نودی هایی که با دلی سرشار از عشق و ارادت به سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی در این اجتماع حضور یافتند و حاج قاسم را به عنوان قهرمان زندگی خود معرفی کردند .

در این گردهمایی یکی از دانش آموزان با سربند حاج قاسم با اشاره به اینکه این سربند نماد شهادت است گفت: ما فرزندان حاج قاسم هستیم و همانند ایشان باید شهادت نصیبمان شود.


دانش آموز دیگری از عشق به سرداردلها گفت و افزود: سرباز حاج قاسم بودن یعنی که با تحصیل و شجاعتمان و ایمان به خدا بتوانیم دشمن را شکست دهیم.

مدیر کل آموزش و پرورش استان مازندران نیز بیان کرد : در آستانه فرا رسیدن چهارمین سالگرد عروج آسمانی و شهادت سرباز وفادار سپاه اسلام و با هدف ترویج و گسترش فرهنگ ایثار مقاومت و ایستادگی اجتماع دانش آموزان حاج قاسم برگزار شد.

حسین کمالی با اشاره به اینکه فرهنگ و باور‌های حاج قاسم باید به نسل جدید منتقل شود تا در آینده حاج قاسم‌های زیادی در جامعه ظهور کنند ؛ افزود : همزمان با دهه بصیرت پویش های مختلفی از جمله مسابقه کتابخوانی با محوریت فلسطین ، مقاومت و شخصیت حاج قاسم در سطح مدارس استان اجرا میشود.