به گزارش نکته آنلاین ؛ محمد علیزاده اظهار کرد: در جشنواره هنرهای تجسمی که به میزبانی خراسان شمالی برگزار شد هنرمندان و عکاسان مازندرانی با ارسال بیشترین آثار در حوزه ایثار و شهادت حایز رتبه شدند. معاون فرهنگی بنیاد شهید استان به نمایندگی ازدکتر کهنسال مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران و همکاران دفتر حمایت […]

به گزارش نکته آنلاین ؛ محمد علیزاده اظهار کرد: در جشنواره هنرهای تجسمی که به میزبانی خراسان شمالی برگزار شد هنرمندان و عکاسان مازندرانی با ارسال بیشترین آثار در حوزه ایثار و شهادت حایز رتبه شدند.

معاون فرهنگی بنیاد شهید استان به نمایندگی ازدکتر کهنسال مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران و همکاران دفتر حمایت و نظارت بر تولید اثار فرهنگی و هنری در این مراسم شرکت کردند.

در آیین اختتامیه دومین جشنواره هنرهای تجسمی شمال و شرق کشور و نمایشگاه هنرهای تجسمی منطقه‌ای ایثار که در مجتمع گلشن شهرستان بجنورد مرکز استان خراسان شمالی برگزار شد در رشته عکس محمد رضایی، زهره لک و مهدی محبی‌پور به عنوان نفرات اول تا سوم و ابراهیم فلاح از استان مازندران  قابل تقدیر شناخته شدند.

همچنین در رشته کاریکاتور شاهین هوشمند دیگر هنرمندان مازندرانی شایسته تقدیر معرفی شد.

هیات داوران جشنواره، در بخش طراحی و نقاشی نیز احمد حبیبی از مازندران را به عنوان فرد شایسته تقدیر معرفی کرد.

۱۴ هزار و ۴۰ اثر از استان های خراسان شمالی و رضوی، جنوبی سیستان و بلوچستان، مازندران، سمنان و گلستان به دبیرخانه جشنواره هنرهای تجسمی شمال و شرق کشور رسیده بود و داوران از بین این آثار ۲۷۰ اثر را به عنوان برگزیده برای نمایش انتخاب کردند.

بیشترین اثر در نمایشگاه هنرهای تجسمی از استان مازندران” بیانگر این است که در زمان مدیریت جناب دکتر کهن سال مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران مازندران در تمامی بخش ها و سطوح سازمانی اقدامات و فعالیتهای موثری صورت گرفته است .”
از جمله این موفقیت ها در بخش هنری و هنرهای تجسمی بوده است که این تلاش ها و زحمات به بار نشست .