به گزارش روابط عمومی اداره‌ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، چهارمین جشنواره ملی فرهنگی هنری و دانش‌بنیان “فردخت”؛ دوم تا هشتم دی‌ماه در تالار مهرگان فرهنگسرای مهر کاشان برگزار شد. این رویداد هنری با موضوع دوخت مانتو اجتماع، طراحی کالکشن خانواده و پژوهش در سه سطح ویژندها، آزاد، دانشجویی و دانش‌آموزی اجرا و بیش […]

به گزارش روابط عمومی اداره‌ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، چهارمین جشنواره ملی فرهنگی هنری و دانش‌بنیان “فردخت”؛ دوم تا هشتم دی‌ماه در تالار مهرگان فرهنگسرای مهر کاشان برگزار شد.
این رویداد هنری با موضوع دوخت مانتو اجتماع، طراحی کالکشن خانواده و پژوهش در سه سطح ویژندها، آزاد، دانشجویی و دانش‌آموزی اجرا و بیش از ۵۰۰ هنرمند همزمان با هفته پوشش ایرانی اسلامی با یکدیگر به رقابت پرداختند.
از استان مازندران “فاطمه ابراهیمی عمران” در بخش “طراحی کالکشن اجتماعی، خانواده آزاد” مقام نخست را به دست آورد.
آنطور که این هنرمند گفته؛ در سال ۱۳۹۸ طراحی پارچه و لباس را آموخت و خیلی زود یعنی یک سال بعد نیز آموزش در این رشته را در آموزشگاه‌های خصوصی و فنی و حرفه‌ای آغاز کرد.
او اکنون در مقطع ارشد طراحی پارچه و لباس در دانشگاه الزهرا تهران شعبه‌ی ارومیه مشغول به تحصیل است.
چهارمین جشنواره ملی فرهنگی – هنری و دانش‌بنیان فردخت با موضوع دوخت مانتو اجتماع، طراحی کالکشن خانواده و پژوهش در سه سطح ویژندها، آزاد، دانشجویی و دانش‌آموزی اجرا شد