به گزارش نکته آنلاین ؛علی عباسی گفت: طی هشت ماه امسال ۸۵ مصدوم ناشی از گازگرفتگی سگ برای بررسی صدمات و جراحات به پزشکی قانونی مراجعه کردندکه این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۱۳ درصد افزایش داشت. علی عباسی با بیان اینکه که از این موارد ۶۱ نفر مرد و مابقی زن […]

به گزارش نکته آنلاین ؛علی عباسی گفت: طی هشت ماه امسال ۸۵ مصدوم ناشی از گازگرفتگی سگ برای بررسی صدمات و جراحات به پزشکی قانونی مراجعه کردندکه این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۱۳ درصد افزایش داشت.

علی عباسی با بیان اینکه که از این موارد ۶۱ نفر مرد و مابقی زن هستند، افزود: بیشترین سن مصدومین ناشی از گاز گرفتگی سگ بین ۵۰تا ۴۱ سال با ۲۲نفر و کمترین سن ۲۱ تا ۳۰ سال با ۷ نفر گزارش شده است.

مدیرکل پزشکی قانونی استان تصریح کرد: بر اساس آمار ارجاعی از مراکز استان بیشترین آمار گاز گرفتگی سگ مربوط به شهرستان‌های ساری با ۱۴ ، بابل با ۱۲ ، رامسر و تنکابن هر کدام با ۱۱ مورد و کمترین آن مربوط به شهرستان‌های جویبار ، فریدون کنار ،محمود آباد و نکا هر کدام با یک مورد گزارش شده است.

گفتنی است در سال گذشته ۱۰۴ مصدوم ناشی از گاز گرفتگی سگ برای بررسی صدمات و جراحات به پزشکی قانونی مراجعه کردند که ۷۹ نفر مرد و ما بقی زن هستند.