مدیرعامل آب و فاضلاب مازندران از پایان عملیات آبرسانی به ۲۰ روستای فاقد آب در این استان از آغاز دولت سیزدهم تاکنون خبر داد.

بهزاد برارزاده در گفتگو با خبرنگاران گفت: این روستاها در آغاز فعالیت دولت سیزدهم فاقد آب بهداشتی و تاسیسات آبرسانی بودند.

او با اشاره به مجاهدت بی سابقه تلاشگران آبفا مازندران برای اجرای عملیات آبرسانی در مناطق روستایی دورافتاده و صعب العبور افزود: اجرای این طرح‌ها نشانه توجه ویژه دولت سیزدهم به مناطق محروم و روستاهای کم برخوردار است.

مدیرعامل آبفا مازندران خاطر نشان کرد : با تلاش نیروهای عملیاتی این شرکت، طی ۲ سال و شش ماه گذشته عملیات بهسازی تاسیسات آبرسانی درسطح ۲۰۰ روستای مازندران به پایان رسید که اقدامی بی‌سابقه در طول فعالیت این شرکت به شمار می رود.
برارزاده همچنین از عملیات احداث ۱۹۷ پروژه مجتمع آبرسانی روستایی در مازندران خبر داد وافزود: برای این مجتمع ها که تامین آب ۷۶۷ روستای استان را برعهده دارند، ۱۵۹ میلیارد ریال اعتبار مصوب شد.

او با بیان اینکه هم اکنون عملیات لوله گذاری، خط انتقال و شبکه های توزیع آب بطول ۵۴ کیلومتر در این مناطق درحال اجراست، تصریح کرد: در راستای اجرای سیاست تحولی دولت سیزدهم ، روند خدمت رسانی در شرکت آب و فاضلاب مازندران بی وقفه تداوم دارد.