فرمانده انتظامی مازندران گفت: باند تهیه و توزیع مواد مخدر شیشه در عملیات مشترک پلیس مبارزه بامواد مخدر با پلیس اصفهان منهدم شد.

سردار حسن مفخمی‌شهرستانی بیان کرد: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت اعضای باند تهیه وتوزیع موادمخدر صنعتی در سطح استان مازندران و دیگر استان های کشور، موضوع در دستور کار پلیس مبارزه با موادمخدر قرار گرفت .

وی تصریح کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی سرشبکه اصلی این باند اهل و ساکن یکی از استان های شمال غرب کشور شناسایی شد.

فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به شناسایی دیگر اعضای این باند و خودروهای مورد استفاده آنان، گفت: کارشناسان پلیس مبازره با موادمخدر در ادامه تحقیقات دریافتند، اعضای این باند قصد دارند، محموله مواد مخدر شیشه را از استان البرز به سمت استان اصفهان منتقل کنند.

مفخمی، اظهار کرد: با همکاری اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان هر چهار عضو این باند در عملیات ضربتی پلیس دستگیر شدند و در بازرسی از دو خودروی متهمان هفت کیلو و ۵۰۰ گرم مواد مخدر از نوع شیشه که به طرز ماهرانه ای در داخل صندلی خودرو جاساز شده بود، کشف شد.

فرمانده انتظامی استان مازندران، افزود: در این عملیات چهار متهم از اعضای این باند دستگیر و دو خودروی سمند آنان توقیف شد.

انتهای پیام/