جانشین فرماندهی سپاه کربلا گفت : ایران قوی نیازمند انتخابات پرشور با مشارکت حداکثری مردم است.
به گزارش نکته آنلاین ؛ جانشین سپاه کربلا گفت : در آینده‌ای نه چندان دور اگر بخواهیم ایران قوی داشته باشیم شرط آن، مشارکت حداکثری در انتخابات است.

سردار برسلانی در اولین رویداد رسانه ای جام امید استان مازندران اظهار کرد: انتخابات پیش رو از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و با توجه به تلاش‌های دشمن برای نا امید سازی بسیار حایز اهمیت است.

این مسئول خاطرنشان کرد: شکست دشمن در پی انتخابات پر شور رقم خواهد خورد و نقش رسانه‌ها به عنوان افسران جنگ نرم بسیار حایز اهمیت است.

سردار برسلانی ادامه داد: هر جایی که ولایت‌پذیری محض از ولایت بوده منتج به نتایج مثبت شده است و می‌بینیم در حوزه نظامی به اوج قدرت و بازدارندگی رسیدیم.

این مسئول بیان کرد: در بخش تولیدی، هرگاه افراد غرب‌زده بر کرسی نشستند برای چندین سال کشور را با چالش‌های اقتصادی مواجه کردند.

وی عنوان کرد: در فرمایشات رهبری دیدید که اگر ما بخواهیم جریان تحریم را شکست دهیم لازمه آن غلبه بر جریان تحریف است.

جانشین سپاه کربلا اعلام کرد: دشمن بدنبال وارونه‌سازی است و لذا تبیین موضوع بسیار حائز اهمیت است که رسانه‌ها سهم بسزایی در این موضوع دارند.

این مسئول گفت: تکلیف بخش رسانه در جنگ ترکیبی و شناختی که ادراک جوانان ما را به سمت نا امیدی می‌کشاند بسیار مهم است و می‌بایست حقیقت را منتشر کنید.

سردار برسلانی مطرح کرد: جریان رسانه‌‌ای در ماجرای غزه، ظلم تاریخی ۷۰ ساله را روشن و جهان را بیدار کرد.

وی افزود: آگاه‌سازی مردم در خود کشورهای موسس رژیم صهیونیستی بزرگ‌ترین دستاورد طوفان‌الاقصی بود که در حقانیت و دفاع از مردم غزه به راهپیمایی پرداختند.

جانشین سپاه کربلا اعلام کرد: بسیج سازندگی در حوزه محرومیت زدایی، عمران و خدمت‌رسانی گام‌های بلندی برداشته است.

این مسئول گفت: قریب به هزار و ۴۴۳ میلیارد تومان در بخش خدمات‌رسانی به گروه هدف خدمات داده شده است.

سردار برسلانی اذعان کرد: انجام ۷۵ هزار نفر آموزش و بیش از ۴ هزار نفر اشتغال‌زایی، اعطای وام تسهیلات و جلوگیری از تصرفات در عرصه‌های منابع طبیعی بخشی از اقدامات انجام شده است.

وی متذکر شد: ۲۹۸ واحد تولیدی راکد و نیمه فعال، مشکلات‌شان احصا و در ستاد تسهیل موانع آنان مورد بررسی قرار گرفت.

لازم به ذکر است ؛ اولین رویداد رسانه ای جام امید استان مازندران با سه رویکرد جهاد تبیین، جهاد خدمت و جهاد امیدآفرینی ویژه فعالان رسانه برگزار شد.