خیر جوان روستای انارور شهرستان نوشهر به احترام خواسته مادرش، هزینه ولیمه شام سفر حج را برای آزادی ۱۲ زندانی آبرومند صرف کرد.

به گزارش نکته آنلاین ؛ کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد یکی از زیباترین اقدامات است که گاهی خداوند میخواهد با دست بنده ای دست دیگر بنده ای را بگیرد و به آن کمک کند و این عمل خیر موجب خشنودی خداوند و شادی دل افراد میشود.

 

در آستانه ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز مادر ، ایرج واعظی شورای فعال و مردمی روستای انارور شهرستان نوشهر که از جوانان نیک اندیش در منطقه هستند به احترام خواسته مادرشان، هزینه ولیمه سفر حج را به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد اهدا میکند.

این شورای خیر و نیک اندیش که همه زندگیش را مدیون دعای خیر مادر و نگاه اهل بیت میداند، قرار است با همراهی مادرشان عازم سفر حج شوند و با عنایت به  خواسته مادرشان  هزینه ولیمه این سفر را برای رهایی زندانیان جرائم غیرعمد اهدا کرد.

این شورای جوان نیک اندیش به احترام مادر و الطاف خداوندی تصمیم به این اقدام خیرخواهانه کرد تا هم قلب مادرش شاد شود و هم در این روزهایی که بنام حضرت زهرا (س)است خانواده های زندانیان جرائم غیر عمد را غرق شادی سازد.